Dowody te przedstawił sam producent dzieła, czyli Jerry Bruckheimer. Na Twitterze twórcy można znaleźć fotografię związanego kapitana Jacka Sparrowa z adnotacją: "Już go nie wypuścimy".

Reklama

W marcu Johnny Depp zranił rękę i musiał wrócić do Stanów Zjednoczonych, gdzie przeszedł zabieg chirurgiczny. Wczoraj, 21 kwietnia, aktor jednak pojawił się na lotnisku w Brisbane ze swoją żoną Amber Heard. Twórcy podkreślali wcześniej, że uraz minimalnie wpłynie na plan produkcji obrazu, a premiera, wyznaczona na 7 lipca 2017 roku, nie ulegnie zmianie.

W "Piratach z Karaibów 5" do roli kapitan Barbossy powraca Geoffrey Rush. W czarny charakter - kapitana Branda - wcieli się Javier Bardem. Brenton Thwaites sportretuje brytyjskiego żołnierza Henry'ego, a Kaya Scodelario jego ukochaną.

Punktem wyjścia dla historii będzie zemsta – Brand będzie chciał zadośćuczynienia za śmierć brata, do której doszło z powodu knowań Sparrowa. Reżyserią zajmują się Joachim Ronning i Espen Sandberg. Produkcją kieruje Jerry Bruckheimer.