Wśród nowych grafik można zobaczyć m.in. zdjęcia Henry'ego Cavilla bardzo przypominające fotosy z filmów o Jamesie Bondzie. Produkcja "The Man from U.N.C.L.E." jest kinową wersją serialu emitowanego w latach 1964-1969. Akcja rozgrywać się będzie we wczesnych latach 60.

Reklama

Agent CIA Napoleon Solo oraz agent KGB Ilya Kuryakin muszą odłożyć na bok wzajemne animozje, aby powstrzymać tajemniczą międzynarodową organizację przestępczą, której celem jest zburzenie kruchej równowagi sił poprzez rozprzestrzenianie broni i technologii nuklearnej. Jedyny trop, do jakiego udało im się dotrzeć, to córka zaginionego niemieckiego profesora, który jako jedyny jest w stanie przeniknąć do organizacji przestępczej. Agenci muszą ścigać się z czasem, aby go odnaleźć i zapobiec ogólnoświatowej katastrofie.

W Napoleona Solo wciela się Henry Cavill, a w Kuryakina – Armie Hammer. Towarzyszy im Gaby Teller (Alicia Vikander). W obsadzie znaleźli się również Elizabeth Debicki, Jared Harris oraz Hugh Grant. Za kamerą stanął Guy Ritchie. Światową premierę wyznaczono na 14 sierpnia.