Zdjęcia do "Bonda" trwają właśnie w Londynie. Fanpage filmu "Ziarno prawdy" wypatrzył obok samego agenta 007 polskiego operatora – Łukasza Bielana. Efekty jego pracy mogliśmy już podziwiać w takich blockbusterach jak "Tranformers: Wiek Zagłady", "Inwazja: Bitwa o Los Angeles", "Niepamięć" czy też "Życie Pi".

Reklama

"Spectre" pojawi się w Europie (również Polsce) w październiku 2015 roku. Będzie jednym z najdroższych filmów w historii kina z prawdopodobnym budżetem w wysokości 300 mln dolarów (takie informacje wyciekły do sieci, które zostały wykradzione przez hakerów ze studia Sony). Zdjęcia kręcone będą m.in. w Londynie (w Pinewood Studios), Rzymie, Meksyku, Maroku i Austrii.

W roli Jamesa Bonda ponownie zobaczymy Daniela Craiga, Ralph Fiennes wcieli się w postać M (przejął on rolę po Judi Dench), Ben Whishaw w Q, Rory Kinnear w Tannera i Naomie Harris w Moneypenny. Dołączyli do nich Andrew Scott (agent MI6 Denbigh), Monica Bellucci (Lucia Sciarra), Léa Seydoux (Madeleine Swann), Dave Bautista (Mr. Hinx) oraz Christoph Waltz (Oberhauser).

Więcej czytaj w serwisie Stopklatka.pl>>>