– Nie jestem jeszcze pewien czy powrócę, ale rozmowy trwają. Zasadniczo twórcy chcą uruchomić całą serię ponownie i myślę, że chcą zrobić coś wokół relacji mojej postaci z synem. Ciągle jestem na dnie oceanu i na przeklętym pokładzie wielkiego żaglowca. To może być zabawne – powiedział Orlando Bloom.

Reklama

Co jeszcze wiadomo o "Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales"? Johnny Depp w roli Jacka Sparrowa – to się nie zmieni. Zabraknie jednak Keiry Knightley. – Ten statek odpłynął – powiedziała na konferencji festiwalu Toronto. Natomiast Javier Bardem ma zagrać czarny charakter – ducha pirata, który wchodzi w drogę głównemu bohaterowi.

Joachim Ronning i Espen Sandberg wyreżyserują film na podstawie scenariusza Jeffa Nathansona. Produkuje Jerry Bruckheimer. Piąta część popularnej serii Disneya będzie realizowana w Australii. Zdjęcia do produkcji "Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales" rozpoczną się na początku 2015 roku. Premiera planowana jest na 7 lipca 2017 roku. Film rywalizować będzie z innymi sequelami – 3. częścią "Jak ukraść Księżyc" (30 czerwca) oraz z kontynuacją "Fantastycznej czwórki" (28 lipca).

Więcej czytaj w portalu Stopklatka.pl>>>