Film, którego premiera odbyła się na początku 2009 roku, opowiada o ekskluzywnej call girl. Dziewczyna oferuje klientom nie tylko usługi erotyczne, ale też szczerą rozmowę, a czasem nawet odgrywanie roli życiowej partnerki. W obrazie sprzed pięciu lat zagrała znana z produkcji dla dorosłych Sasha Grey. Za kamerą stanął Steven Soderbergh, a scenariusz napisali David Levien i Brian Koppelman.

Reklama

Serial opowie o świecie, w którym miłość ma swoją cenę. Bohaterkami produkcji, podobnie jak w oryginalnym dziele, będą ekskluzywne call girls, które oferują mężczyznom coś więcej niż sam seks. Stają się powiernicami ich sekretów i często jedynymi osobami, z którymi mogą porozmawiać.

Riley Keough zagra główną rolę. Aktorka miała już okazję pracować ze Stevenem Soderberghiem na planie filmu "Magic Mike". Serial powstaje dla stacji Starz. Za produkcję odpowiada Transactional Pictures. Producentami wykonawczymi są Soderbergh, Philip Fleishman, Lodge Kerrigan i Amy Seimetz. Lodge Kerrigan i Amy Seimetz piszą również scenariusz oraz wyreżyserują trzynaście półgodzinnych odcinków.

Keough już wkrótce będzie można w kinach zobaczyć w obrazie "Mad Max: Fury Road".