Aktorka występuje w najnowszym reżyserskim projekcie ukochanego, "The Last Face". Bohaterem dramatu jest utalentowany i charyzmatyczny lekarz (w tej roli Javier Bardem), który musi wybierać pomiędzy miłością do Amerykanki pracującej w organizacji charytatywnej (Charlize Theron), a pełną oddania pracą w Afryce.

Reklama

Scenariusz do "The Last Face", poprzednio projektu zatytułowanego "The Last Space", napisała Erin Dignam. Za kamerą stanął Sean Penn. Zdjęcia już trwają i są realizowane w Afryce. To właśnie w czasie zdjęć 54-letni aktor i reżyser zaczął "doprowadzać do szału" swoją nową wybrankę serca, 39-letnią Theron. Penn jest perfekcjonistą w życiu zawodowym, co jest duża odmianą po jego wyluzowanym stylu bycia w przestrzeni osobistej.

Najwyraźniej Charlize Theron nie była tego świadoma, gdyż jak donoszą plotkarskie media, nie układa się między nimi zbyt dobrze. Sean Penn jest bowiem bardzo krytyczny w stosunku do jej gry, co aktorka dość ciężko znosi. Wspólna praca będzie dużą próbą dla pary, która chciała się pobrać tego lata. Możliwe, że do tego nie dojdzie.