Nie wiadomo czy producenci złożyli już gwiazdorowi propozycję, a tym bardziej czy będzie chciał ją przyjąć. Joaquin Phoenix unika wysokobudżetowych przedsięwzięć, chętniej wybiera ambitne projekty artystyczne (ostatnio można go było podziwiać m.in. w "Mistrzu"). Na plan obrazu "Sea of Trees" zaprosił go ostatnio Gus Van Sant. – Phoenix nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji o występie w tym dziele.

Reklama

Niedawno z "Batman vs. Superman" powiązano również nazwiska Jasona Momoy i Callana Mulveya. To, w kogo się wcielą, pozostaje na razie zagadką. Zresztą samo pojawienie się Luthora w opowieści jest też spekulacją. Fabuła produkcji trzymana jest w ścisłej tajemnicy. Potwierdzonych faktów jest na razie mało.

Wiadomo, że w sequelu "Człowieka ze stali" Supermana zagra ponownie Henry Cavill. W roli Batmana zobaczymy Bena Afflecka, a Wonder Woman – Gal Gadot. David S. Goyer napisał pierwszą wersję scenariusza. Teraz ogłoszono, że poprawkami zajmie się autor "Operacji Argo" – Chris Terrio. Premiera planowana jest na lipiec 2015 roku.