"Słodki koniec dnia" Jacka Borcucha z Kasią Smutniak oraz Krystyną Jandą. Mamy ZWIASTUN

| Aktualizacja:

Krystyna Janda, która gra w pierwszym od 2009 roku filmie, Kasia Smutniak, która jest bardziej znana poza granicami kraju niż w Polsce. Nowy film Jacka Borcucha "Słodki koniec dnia", którego premiera miała miejsce podczas Sundance Festiwal, budzi kontrowersje.

wróć do artykułu
  • ~JGK
    (2019-03-21 13:00)
    W erze GŁĘBOKIEGO socjalizmu taka "twórczość" nazywała się "produkcyjna", albo "produkcyjniak". Było pewnikiem, że z a w s z e zostanie zauważona, odpowiednio doceniona i nagrodzona.
  • ~#Daro
    (2019-03-21 13:06)
    Kto to?
  • ~do daro
    (2019-03-21 13:20)
    i jemu podobnych ameb. Widzowie tvpis i filmów typu smoleńsk nie znają wielkich kina czy teatru polskiego.......
  • ~z calym uwielbieniem
    (2019-03-21 13:44)
    Pani Krysia jest tak wielka aktorka, jej gra jest tak subtelna i tak tworcza,ze nie wielu jest widzow ,ktorzy moga to dostrzec i docenic. Jest to gra dla wybranych i wtajemniczonych w zawile i skompikowane mechanizmy psychki ludzkej. Glebia jej gry pozwala na tworcze odkrywanie coraz to nowszych swiatow w perespektywie losu ludzkiego i rozwoju szeroko pojetej moralnosci. Brawo pani Krysiu. jestem szczesliwy ,ze los pozwolil mi dzielic z pania czas i przestrzen.
  • ~Wiesława Szczepańska
    (2019-03-21 16:26)
    Maria, polska poetka noblistka intelektualistka i do tego w wykonaniu Jandy... podajcie mi proszę wiadro, bo zwymiotuję
  • ~sd2017
    (2019-03-21 16:55)
    A to niby jakie mają być zdjęcia ? Ma być ten wszechobecny w Polsce brud co to teraz zawsze na wiosnę jest widoczny póki nie przysłoni tego zieleń ? Nie chcę czegoś takiego oglądać zwłaszcza jeśli jeszcze mam za to zapłacić. Ten syf widzę codziennie jak idę do roboty. Z przyjemnością popatrzę sobie na Toskanię - tam jest pięknie. A w ogóle to o co chodzi ?- przecież polska poetka, noblistka mieszkała we Włoszech, chociaż nie w Toskanii. Widziałem jakieś jej zdjęcia z Agrigento i tam też jest pięknie. Bella Italia.
  • ~Jarek
    (2019-03-21 19:13)
    A ja osobiscie mam to w dudzie
  • ~POKLOS
    (2019-03-21 20:44)
    to holubione piszczace pudlo jest smiesznym wynaturzeniem egocentryzmu ....
  • ~pozarski
    (2019-03-22 04:08)
    Chała na pierwszy rzut oka.

Może zainteresować Cię też: