"Jack Strong" – pierwszy polski thriller szpiegowski z prawdziwego zdarzenia? Nowy zwiastun

"To bardzo dobrze skrojone kino gatunku, ale jednocześnie oparte na prawdziwej historii. Jest bardzo dobre aktorstwo, świetne zdjęcia i doskonale dobrane lokalizacje" – mówi Grażyna Torbicka o najnowszym filmie Władysława Pasikowskiego. "Jack Strong" w polskich kinach zadebiutuje 7 lutego. U nas już dziś nowy zwiastun tej produkcji.

wróć do artykułu
  • ~hanka
    (2014-02-05 14:58)
    tytul koniecznie w naszym najnowszym lezyku-a wojskowy tej rangi,ktory zdradzil,nie jest zadnym bohaterem
  • ~kokal
    (2014-02-05 13:47)
    kukliński to zdrajca , przed kim nas obronił, kto na nas napadał ???

    jego żona za otzryamne judaszowskie srebrniki był aobwieszona biżuterią jak nienormalna - dlatego polski wywiad zwąchał ,że jest cos nie tak,
    z pensji oficera ...

    taki sam zdrajca jak wałęsa, michnik, kuroń mazowiecki - dorwali sie do kasy i udaja bohaterów i wyzwolicieli,
    reszta emigracja lub 1.200,- mieisęcznie i żyj z tego...
  • ~Teresa
    (2014-02-05 10:49)
    Zdrajcami byli ci ktorzy wykonywali wszystkie rozkazy Kremla / na kolanach / choc oni nas okradali ze wszystkiego i robili w Polsce co chcieli. Zdrajcami są też ci, ktorzy niszczą Polskę i na ród Polski.
  • ~zychfryc
    (2014-01-25 08:09)
    ej ludzie po co wy takie pierdoły piszecie ? zdrajca itp. napiszcie cos ofilmie
  • ~maniek
    (2014-01-23 11:28)
    tutaj znajdziecie jack strong za darmo online goo.gl/XRklEb
  • ~prrrrr
    (2014-01-23 09:01)
    Pan Płk. Kukliński... wiedząc, że Polske czeka zagłada atomowa z narażeniem życia walczył abyśmy mogli żyć w wolnym kraju...
  • ~zygfryd
    (2014-01-22 21:00)
    Tylko pieszczochy komuny maja prawo pier..lic że był zdjejcą, bo fakt, był, ale zdrajcą komunizmu, a to raczej zaszczyt, a nie grzech. Dla mnie to bohater.
  • ~Marcin87
    (2014-01-22 14:43)
    Przestańcie sr*ć ogniem i idzcie najpierw do kina na ten film. Potem komentujcie.
  • ~mkk
    (2014-01-22 14:06)
    Pan Kuklinski był zdrajca.
    I nie odwróci tego żaden film.
    Zresztąfilm nie jest zapisem historii, a dowolnym zlepkiem faktów i fikcji.
    Ale:
    P. Kuklinski zdrajcą był.
  • ~kapral WP
    (2014-01-22 12:23)
    JESTEM POD GŁĘBOKIM WRAŻENIEM JAK MOŻNA ZE ZWYKŁEWGO
    ŚMIERDZĄCEGO POLSKIEGO SZPICLA ,,KUKLINOWSKIEGO" ZROBIĆ BOHATERA NARODOWEGO.PASIKOWSKI TOBIE TO JUŻ TA POLSKA
    RZECZYWISTOŚĆ PADŁA NA MÓZG JEŻELI GO MASZ!