Oscary 2013 – nominacje ogłoszone!

Amerykańska Akademia Filmowa ogłosiła tytuły filmów oraz nazwiska twórców i artystów, którzy będą walczyć o Oscary 2013. Oto lista nominowanych do najsłynniejszej z nagród w poszczególnych kategoriach:

wróć do artykułu
 • ~Robnad
  (2013-01-10 16:31)
  w przyszłym roku POkłosie, we wszystkich kategoriach.
 • ~precz z nwo
  (2013-01-10 16:41)
  Szkoda ze jak zwykle Lincoln-a zabil jakis tam szaleniec a nie platny morderca dzisiejszych Bildergergow czyli m.innym Rotschild's familly. Zabili go za "greenback"-i czyli ich wlasny dollar NIE zwiazany z Angielska "mafia bankowa" i ich planami wziecia "USA zywcem". Potem juz z USA bylo coraz gorzej az do 1921.kiedy wolnosc bankowosci przegrala.Dzis to widac bo maja juz caly swiat w grabie a dzialaja pod nazwa "Bank swiatowy".
  Zobacz film dokumentalny "The Money Masters" na YouTube (pl napisy)
 • ~Mazik
  (2013-01-10 17:40)
  Nie ma najlepszego filmu roku - "NIetykalni" -to jakaś kpina.
 • ~luk1407
  (2013-01-10 18:00)
  BESTIA z dziesięcioma rogami jest UNIA EUROPEJSKA Orędzie nr 351 z serii Ostrzeżenie Niedziela, 19.02.2012, godz. 03.00 Moja droga, umiłowana córko, nie musicie obawiać się tych przekazów. Ponieważ dawane są one światu z powodu MIŁOŚCI, jaką mam dla całej ludzkości. Znajomość nadchodzących wydarzeń pomoże przygotować Moje dzieci, tak aby mogły bronić Prawdy. Moje ostrzeżenia mogą pomóc w szerzeniu nawrócenia i pozwolą po raz kolejny potwierdzić Moim dzieciom Prawdę Mojej obietnicy Powtórnego Przyjścia. Moje Powtórne Przyjście odbędzie się w czasach waszego życia, dzieci. Wy, z tego wybranego pokolenia, będziecie korzystać z CUDÓW Mojego Chwalebnego Królowania na ziemi. Obejmuję pośród was, Moich WYBRANI dzieci, tych, którzy odwrócili się od mnie i zaprzeczają Istnieniu Mojego ukochanego Ojca, Najwyższego Boga. Moja Miłość obejmie tych, którzy Mną gardzą. Z czasem nawrócą się. Uznanie Moich przekazów dawanych tobie, Mojemu prorokowi CZASÓW OSTATECZNYCH, któremu dana jest odpowiedzialność otwarcia siedmiu pieczęci, nie wystarczy. To, co jest naprawdę ważne, to Zbawienie wszystkich waszych braci i sióstr na całym świecie. Dwóch sojuszników, Rosja i Chiny, połączy siły. Stanie się tak, kiedy bestia z dziesięcioma rogami podniesie się, aby zdominować swoje długo cierpiące niewinne narody. Moja córko, bestią z dziesięcioma rogami jest UNIA EUROPEJSKA, zwana Babilonem w Księdze Objawienia. Babilon upadnie i zostanie zdominowany przez wielkiego czerwonego smoka, Chiny i jego sojusznika niedźwiedzia, ROSJĘ. Kiedy to nastąpi, zapanuje komunizm i biada temu, kto będzie widziany, że praktykuje swoją religię w ich obecności. Wszystkie religie zostaną zakazane, ale Chrześcijanie będą cierpieć największe prześladowania. Rzymsko-Katolicy nie będą w ogóle tolerowani i będą musieli odprawiać MSZE W TAJEMNICY. Dzieci, wszyscy Moi wyznawcy, nadszedł czas, aby rozpocząć planowanie waszej przyszłości. Będę prowadził was w każdej chwili. Rozpocznijcie przygotowania teraz, ponieważ dany będzie czas, aby to zrobić. Ponownie mówię wam, modlitwa, i to wiele modlitw, osłabi moc bestii, NIEDŹWIEDZIA i CZERWONEGO SMOKA. Będą panować przez bardzo krótki czas. A po tym zostaną zniszczeni. Wasz Ukochany Zbawiciel Odkupiciel ludzkości Jezus Chrystus
 • ~brodacz
  (2013-01-10 18:57)
  czyżby przypadek w odniesieniu do próby zamachu na Prezydenta RP, co przewidywał Jackowski, dziwne, Kamiński zbieg nazwisk z tym z CBA, nominowany do oscara, szalenie przypadkowe to wszystko
 • ~dodom
  (2013-01-11 11:09)
  re ~luk14072013-01-10 18:00
  JEZUS ,syn Boga Jahwe cie rozliczy z glupoty bo kto uczciwy i pokorny podpisywalby sie jako "Jezus"?? I jesli ty taki "madry" odpowiedz dlaczego nie glosisz oredzie Biblijne (o Dobrej Nowinie o Krolestwie Bozym ktore ma przyjsc po Armagedonie) a nie wlasne bzdury?