Nowy reality show przedstawia losy starannie wyselekcjonowanych pracowników Lisy Vanderpump, którzy pracują, mieszkają i bawią się w ekskluzywnej francuskiej posiadłości – pałacu Rosabelle.

Doświadczenia dla elity

W każdym odcinku elitarna ekipa stara się zapewnić gościom luksusowe, jedyne w swoim rodzaju doświadczenia, które realizują pod czujnym okiem Lisy Vanderpump. Jednocześnie współpracownicy zmagają się z rywalizacją, romansami i różnymi wpadkami wynikającymi ze wspólnego życia i pracy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Od widowiskowych zaręczyn i wystawnych wydarzeń w pałacu, po niewiarygodne wyprawy i skandaliczne konfrontacje na francuskiej wsi – każdy dzień w willi dostarcza intensywnych emocji i dużo rozrywki zarówno ze strony personelu, jak i gości. Przez cały czas Lisa ocenia, czy to jest zespół, który sprawi, że jej tymczasowe przedsięwzięcie przemieni się w coś na dłużej i wzbogaci jej stale rosnące imperium.

Reklama

Personel willi Vanderpump

Personel willi stanowią Stephen Alsvig (koordynator wydarzeń), Anthony Bar (szef kuchni), Marciano Brunetka (główny kelner), Caroline Byl (zastępca szefa kuchni), Grace Cottrell (gospodyni), Priscila Ferrari (kelnerka), Hannah Fouch (kelnerka), Eric Funderwhite (kierownik Pałacu), Telly Hall (miksolog), Emily Kovacs (pokojówka), Andre Mitchell (miksolog) i Gabriella Sanon (koordynatorka wydarzeń).

Producentką wykonawczą programu jest sama Lisa Vanderpump, reprezentująca swoją firmę produkcyjną Villa Rosa.

Trwa ładowanie wpisu