W serwisie pojawi się również fiński serial oryginalny SkyShowtime "Codename: Annika" - absolutne must-see dla wszystkich fanów produkcji skandynawskich. Kolejna premiera, której nie można przegapić, to serial Poker Face z Natashą Lyonne. We wrześniu nie zabraknie również filmowych hitów, takich jak "Dungeons & Dragons:Złodziejski honor" czy nominowana do Oscara "TÁR" z Cate Blanchett w roli głównej.

Reklama

SERIALE

"Zwycięzca" - sezon 1

ODCINEK 1 DOSTĘPNY OD 4 WRZEŚNIA, KOLEJNE ODCINKI CO TYDZIEŃ

"Zwycięzca" ("The Winner") to koprodukcja czesko-słowacka. Ta komedia familijna opowiada historię Viktora Hudáka (Ady Hajdu), byłego premiera małego europejskiego kraju, który zakończył karierę polityczną i po dekadzie usiłuje wrócić do życia na łonie rodziny. Starając się na nowo wdrożyć w codzienną, rodzinną rutynę, próbuje zbliżyć się do żony i córek. Ten nowy etap w jego życiu okazuje się jednak pełen niespodzianek i wyzwań, często trudniejszych niż te, z którymi przez lata mierzył się w rządzie.

"Codename: Annika" - sezon 1

"Codename: Annika" to fińsko-szwedzki serial kryminalny. Jego bohaterką jest Emma, fińska specjalistka od oszustw w świecie sztuki, która pod przykrywką infiltruje sztokholmski dom aukcyjny. Firma ta jest podejrzana o powiązania z człowiekiem zajmującym się praniem brudnych pieniędzy. Chcąc pozostać incognito, Emma udaje kogoś zupełnie innego. Staje się Anniką – impulsywną dziewczyną kochającą szalone imprezy, narkotyki i alkohol. Przybranie nowej tożsamości otwiera przed nią drzwi do ukrytego świata oszustów zarabiających na wielkich dziełach sztuki. Bycie Anniką wymaga jednak od Emmy powrotu do bolesnej przeszłości, o której przez lata próbowała zapomnieć.

"Poker Face" - sezon 1

Reklama

"Poker Face" to dziesięcioodcinkowy serial kryminalny Riana Johnsona, który śledzi losy Charlie Cale, kobiety mającej niezwykłą umiejętność rozpoznawania, gdy ktoś kłamie. Gdy Charlie rusza w drogę swoim autem Plymouth Barracuda, na każdym przystanku trafia na zbrodnie do rozgryzienia i grupę uwikłanych w nie osób. Twórcą, scenarzystą, reżyserem i producentem wykonawczym serialu jest wielokrotnie nominowany do Oscara® Rian Johnson, czyli scenarzysta, reżyser i producent m.in. filmów z serii Na noże. Obok Lyonne w tym dziesięcioodcinkowym serialu kryminalnym występują Adrien Brody, Benjamin Bratt, Joseph Gordon-Levitt, Simon Helberg i Ellen Barkin.

"Fashion House" - sezon 1

ODCINEK 1 DOSTĘPNY OD 20 WRZEŚNIA, KOLEJNE ODCINKI CO TYDZIEŃ

Seria dokumentalna pozwalająca zajrzeć za kulisy najsłynniejszych światowych domów mody – Gucci, Burberry oraz Versace – i bliżej poznać ich niezwykłe historie. Każdy z filmów otwiera drzwi do ekskluzywnego świata, ukazując wzloty i upadki legendarnych projektantów mody. Bogaty zbiór nagrań archiwalnych, w tym wiele dotąd niepublikowanych, oraz wielkie nazwiska świata mody – m.in. Anna Wintour i Christopher Bailey – przybliżają świat kultowych marek, których historie bywały równie spektakularne, co projekty.

FILMY

"Pukając do drzwi"

DOSTĘPNY OD 4 WRZEŚNIA

Nowy thriller wizjonerskiego reżysera M. Nighta Shyamalana. Rodzina spędzająca wakacje w odludnym domu zostaje napadnięta przez czwórkę uzbrojonych nieznajomych i zmuszona do podjęcia szalenie trudnej decyzji, która ma zapobiec apokalipsie. W filmie występują Dave Bautista (Diuna), nominowany do Emmy Jonathan Groff (Mindhunter), Ben Aldridge (Fleabag), Nikki Amuka-Bird (Old), debiutująca Kristen Cui, Abby Quinn (Małe kobietki) i Rupert Grint (filmy z serii Harry Potter).

"TÁR"

DOSTĘPNY OD 25 WRZEŚNIA

Film "TÁR", którego reżyserem, scenarzystą i producentem jest Todd Field, to opowieść o wyjątkowej kompozytorce i dyrygentce Lydii Tár, w którą wciela się Cate Blanchett. Film przygląda się temu, jak zmienia się natura władzy, jej ciągłość i wpływ na współczesny świat.

"Dungeons & Dragons: Złodziejski honor"

DOSTĘPNY OD 29 WRZEŚNIA

Uroczy złodziej wraz z ekipą zaskakujących poszukiwaczy przygód podejmuje się epickiej misji, aby odzyskać utracony artefakt. Kiedy jednak wchodzą w drogę niewłaściwym ludziom, sytuacja niebezpiecznie wymyka się spod kontroli. "Dungeons & Dragons: Złodziejski honor" przenosi na ekran bogaty świat i wspaniały klimat legendarnej gry RPG, zabierając widzów w zabawną i pełną akcji przygodę.