Dziennik Gazeta Prawana logo

Jedyny taki pokaz! Trzy polskie seriale Netflixa przed premierą

27 czerwca 2023, 11:41
Ten tekst przeczytasz w 2 minuty
"Informacja zwrotna"
"Informacja zwrotna"/Netflix
W poniedziałek 24 lipca, podczas 23. MFF mBank Nowe Horyzonty, odbędzie się wydarzenie specjalne - przedpremierowy pokaz trzech pierwszych odcinków polskich seriali serwisu Netflix.

Trzy oryginalne produkcje będzie można zobaczyć tylko podczas jedynego, unikalnego pokazu z udziałem twórców.

O jakie seriale chodzi?

W programie wydarzenia znalazła się "Informacja zwrotna" Leszka Dawida na podstawie książki Jakuba Żulczyka, której bohaterem jest były muzyk rockowy (znakomity Arkadiusz Jakubik), wyruszający w szaloną podróż w najciemniejsze zakamarki Warszawy i ludzkiej psychiki, aby odnaleźć zaginionego syna. 

Widzowie obejrzą również pierwszy odcinek "Infamii" Anny Maliszewskiej i Kuby Czekaja – pełną wizualnej energii opowieść o nastoletniej Romce Gicie (Zofia Jastrzębska), która po latach życia w Walii, przeprowadza się do rodzinnej Polski, gdzie próbuje odnaleźć siebie, balansując między współczesnym światem nastolatków a tradycyjnymi romskimi zasadami. 

Trzecim tytułem będą "Absolutni debiutanci" w reżyserii Kamili Tarabury i Katarzyny Warzechy – serial o poszukiwaniu wolności przez dwójkę dziewiętnastolatków, chcących nakręcić odważny film o miłości i dostać się do szkoły filmowej.  W roli głównej Martyna Byczkowska. 

Gdzie i kiedy pokaz?

Jedyny pokaz wszystkich trzech odcinków seriali odbędzie się 24 lipca (poniedziałek) o godzinie 18.30 w Kinie Nowe Horyzonty. Po prezentacji każdego odcinka odbędą się spotkania z twórcami seriali. Bilety w cenie 27 zł trafią do sprzedaży 6 lipca na stronie nowehoryzonty.pl. W pokazie będą mogły wziąć udział również osoby posiadające festiwalowe karnety i akredytacje (po wcześniejszym zarezerwowaniu miejsca w systemie rezerwacji).

Współpraca Netflixa z NH

Wydarzenie specjalne jest częścią nowej współpracy Netflix i Stowarzyszenia Nowe Horyzonty. Netflix będzie też jednym z partnerów branżowego wydarzenia Polish Days podczas 23. MFF mBank Nowe Horyzonty.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj