Ruszyły zdjęcia do nowego serialu "Krew", który jest zapowiadany jako "pełen rodzinnych tajemnic thriller psychologiczny".

W obsadzie znaleźli się m.in. Vanessa Aleksander, Ireneusz Czop, Piotr Trojan, Małgorzata Foremniak, Piotr Głowacki, Katarzyna Z. Michalska.

O czym będzie "Krew"?

Reklama
Reklama

Laura (Vanessa Aleksander) wraca po latach do rodzinnego miasta w związku ze śmiercią swojej matki - Marii (Małgorzata Foremniak). To nieplanowane spotkanie budzi demony z przeszłości i rzuca nowe światło na rodzinne tajemnice, a samej Laurze każe szukać prawdziwego sprawcy śmierci ukochanej mamy.

Z odcinka na odcinek bohaterowie mierzą się nie tylko z bolesną przeszłością, ale odkrywają coraz więcej sekretów rodzinnych.

Komentarz Miszczaka

W serialu "Krew" nic nie jest oczywiste, a każdy krok przybliżający główną bohaterkę do rozwiązania zagadki, odkrywa kolejne kłamstwa w rodzinie Gajewskich. Jestem przekonany, że widzowie będą chcieli odkrywać te tajemnice razem z bohaterami serialu – mówi Dyrektor Programowy Telewizji Polsat Edward Miszczak.

"Krew" to serial o rodzinie, miłości, więzach, nieporozumieniu, kłamstwie. To serial o trudnych wyborach. Mam nadzieję, że widza przed ekran przyciągnie to, co przyciągnęło mnie do scenariusza: głębia postaci, pozornie łatwe emocje, które są przykrywką rodzinnych tajemnic mówi Ireneusz Czop, wcielający się w rolę Jerzego Gajewskiego (ojca). Fabuła jest naprawdę zaskakująca. Widz za każdym razem będzie zadawał sobie pytanie, kto jest dobry, a kto jest zły? – dodaje.

Reklama

Serial na licencji

Serial powstaje na licencji docenianego przez krytyków na całym świecie irlandzkiego serialu "Blood". Reżyserem "Krwi" jest Marcin Ziębiński, znany m.in. z takich produkcji jak "Znaki", "Dublerzy", "Komisarz Mama", "Banksterzy". Za zdjęcia odpowiada Tomasz Dobrowolski ("Druga szansa", "Sługa narodu", "Kowalscy kontra Kowalscy"). Serial produkuje Polot Media.

Premiera serialu "Krew" odbędzie się na platformie Polsat Box Go.