Już 19 maja premiera nowej produkcji Max Original "Spy/Master". Serial opowiada o tygodniu z życia fikcyjnego bohatera Victora Godeanu, prawej ręki i bliskiego doradcy rumuńskiego dyktatora Nicolae Ceaușescu. Ale to nie wszystkie nowości drugiej połowy maja na platformie.

Reklama

Programy i seriale

Spy/Master - Victor Godeanu, prawa ręka prezydenta Nicolae Ceaușescu, prowadzi podwójne życie jako tajny agent Sowietów… Mężczyzna ma tylko jedną szansę na ucieczkę z Rumunii, zanim jego przykrywka zostanie zdemaskowana.

Niemiecki geniusz (German Genius) - Pogrążony w kryzysie twórczym aktor Kida Ramadan postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i wykorzystuje kontakty z Rickym Gervaisem, aby zdobyć pozwolenie na adaptację jego serialu „Statyści” na rynku niemieckim.

Wybrane filmy

Lepiej być nie może (As Good As It Gets) - Jack Nicholson jako zgorzkniały pisarz, który za sprawą pewnej kelnerki zaczyna zmieniać swoje życie. Dwa Oscary i trzy Złote Globy.

Nareszcie emerytura 2 (Finally Retired) - Marilou i Philippe w końcu przeprowadzają się do Portugalii. Od dawna marzyli o swoim nowym domu, w którym mogliby spędzić czas z rodziną i cieszyć się emeryturą. Niestety nie wszystko idzie zgodnie z ich planem.

Nikt nie musi wiedzieć (Nobody Has to Know) - Phil został zesłany do małej wspólnoty prezbiteriańskiej na wyspie Lewis w północnej Szkocji. Pewnej nocy doznaje udaru, w wyniku którego traci pamięć. Po powrocie na wyspę odnajduje Millie, która otacza go opieką i wyznaje, że kiedyś byli kochankami.

Szpieg, którego nie było (Rogue Agent) - Mrożąca krew w żyłach historia zawodowego oszusta, który przekonał niezliczone ofiary, że pracuje dla MI5 oraz kobiety, która się w nim zakochała, a potem doprowadziła do jego upadku.

1976 - Chile, rok 1976. Carmen udaje się do swojego domku na plaży, by nadzorować jego renowację. Jej mąż, dzieci i wnuki spędzają tam ferie zimowe. Kiedy znajomy ksiądz prosi ją o opiekę nad młodym mężczyzną, Carmen nagle wkracza na niebezpieczne tereny.

A potem przyszła miłość... (And Then There Was Love...) - Sześćdziesięcioletnia Kristýna desperacko pragnie miłości i szczęścia. W końcu postanawia wybrać się w weekend z córką do wróżki. Niestety wyjazd generuje więcej pytań niż odpowiedzi.

Ukryty klejnot (Robe of Gems) - Głęboko na meksykańskiej wsi społeczność jest nękana przemocą, a trzy kobiety z różnych klas społecznych muszą zmierzyć się z trudnymi warunkami, w których przyszło im żyć.

Porcja (Slice) - W upiornym małym miasteczku masa dostawców pizzy zostaje zabita w pracy i dwóch odważnych ocalałych postanawia złapać sprawców tajemniczej zbrodni.

Stażyści (The Internship) - Dwóch sprzedawców, których kariery zostały storpedowane przez erę cyfrową, trafia na upragniony staż w Google, gdzie muszą konkurować o etat z grupą młodych, obeznanych z nowymi technologiami geniuszy.

Cień (Shadow) - Legendarny dowódca sięga po sekretną broń, aby ocalić swoje królestwo przed chaosem i bezprawiem.

Niepodobni (Two of a Kind) - Anthony Girard jest złotą rączką i pewnego dnia dowiaduje się, że ma brata bliźniaka: Grégoire'a Beaulieu, polityka startującego w wyborach. Oddani do adopcji ponad 3 dekady wcześniej, wychowywali się osobno i nie mogą się bardziej od siebie różnić.

Gorączka śródziemnomorska (Mediterranean Fever) - Czterdziestoletni Waleed cierpi na przewlekłą depresję. Pewnego dnia nawiązuje bliską relację ze swoim sąsiadem z myślą o pewnym spisku. Plan przeradza się w nieoczekiwaną przyjaźń i zabiera mężczyzn w podróż pełną mrocznych spotkań.

Na zawsze Laurence (Laurence Anyways) - Nietypowa historia miłosna, której bohaterem jest 30-letni wykładowca literatury. Pewnego dnia mężczyzna oświadcza swojej dziewczynie, że pragnie zmienić płeć.

Shazam! Gniew bogów (Shazam! Fury of the Gods) - Kontynuacja historii nastoletniego Billy'ego Batsona, który po wyrecytowaniu magicznego słowa „SHAZAM!”, zmienia się w swoje dorosłe alter ego – superbohatera Shazama.

Garcia i Garcia (Garcia & Garcia) - Mała linia lotnicza w tarapatach próbuje uratować firmę, zatrudniając wziętego konsultanta oraz eksperta od mechaniki. Obydwaj nazywają się Javier Garcia. Przez przypadek i dezorganizację w firmie, ta dwójka zostaje pomylona i zamienia się rolami.

Joyland - Podczas gdy patriarchalna rodzina marzy o narodzinach chłopca, najmłodszy syn potajemnie dołącza do trupy tanecznej i zakochuje się w transseksualnej gwiazdeczce. Ich historia miłosna niespodziewanie rzuca światło na pragnienia całej rodziny.

Dystrykt końcowy (District Terminal) - Teheran w niedalekiej przyszłości. Peyman jest poetą mieszkającym z matką w starej dzielnicy miasta. Schwytany w pułapkę narkomanii, ubóstwa i zakazanego romansu, próbuje przetrwać na przekór cenzurze, złudzeniom i narastającej samotności.

Nie ma powrotu (Never Goin' Back) - Angela i Jessie marzą o ucieczce z pracy kelnerki w tanim barze. Film śledzi ich przezabawne i nieprzewidywalne perypetie na przedmieściach Dallas, gdy podejmują coraz bardziej szalone próby zdobycia gotówki.

Barcelona 77 (Prison 77) - Reżyser Alberto Rodríguez powraca, aby pokazać burzliwy moment w historii Hiszpanii tuż po zakończeniu dyktatury w 1977 roku, kiedy niejako zapomniano o losie więźniów politycznych.

Bez litości 2 (Equalizer 2) - Przyjaciółka byłego tajnego agenta zostaje brutalnie zamordowana. Mężczyzna nie zawaha się przed niczym, aby znaleźć osoby odpowiedzialne za jej śmierć.

Big Short (The Big Short) - Oparta na faktach historia czterech outsiderów, którzy widzieli to, czego wielkie banki, media i rządy zdawały się nie dostrzegać – globalnego upadku gospodarki.

Ukryte dziecko (Hidden Child) - Historia 10-letniego chłopca mieszkającego w biednej dzielnicy Neapolu, który jest świadkiem egzekucji i szukają go przedstawiciele lokalnej organizacji przestępczej. Dzieciak znajduje schronienie w mieszkaniu starszego nauczyciela gry na fortepianie.

Dokumenty

Angel City - Trzyczęściowy dokument przedstawiający początki klubu piłkarskiego Angel City i jego inauguracyjny sezon w National Women’s Soccer League.

Love to Love You: Donna Summer - Sylwetka kultowej artystki Donny Summer, która przeszła drogę od awangardowej sceny muzycznej w Niemczech do pełnych blasków klubów Nowego Jorku i światowej sławy.

Być Mary Tyler Moore (Being Mary Tyler Moore) - Opowieść o życiu ikony ekranu, której kariera trwała sześćdziesiąt lat. Film przedstawia przełomowe role Mary Tyler Moore i pokazuje wpływ, jaki wywarła na pokolenia kobiet.

Nowości dzień po dniu (16-31 maja)

16 maja

Pani Davis, odc. 7

Młody Sheldon VI, odc. 20

Hydraulicy z Białego Domu, odc. 3

17 maja

Dave III, odc. 5

Angel City, odc. 1-3

All American V, odc. 20

18 maja

Miłość i śmierć, odc. 6

Rycerze Gotham, odc. 8

Lepiej być nie może

Nareszcie emerytura 2

19 maja

Stamtąd II, odc. 4

Na planie XX, odc. 20

Wojownicy Jednorożca, odc. 4

Spy/Master, odc. 1-2

Nikt nie musi wiedzieć

Szpieg, któego nie było

1976

A potem przyszła miłość...

Ukryty klejnot

Porcja

Stażyści

Cień

Niepodobni

20 maja

Thomas & Friends XXVI, odc. 1-13

A Black Lady Sketch Show IV, odc. 6

21 maja

Love to love you: Donna Summer

22 maja

30-metrowa fala II, odc. VI

Sukcesja IV, odc. 9

Barry IV, odc. 7

Ktoś, gdzieś II, odc. 5

Royal Crackers, odc. 10

Po obu stronach otchłani, odc. 5-6

Śródziemnomorska gorączka

Na zawsze Laurence

23 maja

Pani Davis, odc. 8

Młody Sheldon VI, odc. 21-22

Hydraulicy z Białego Domu, odc. 4

Niemiecki geniusz, odc. 1-2

Harry Potter i Kamień Filozoficzny

Harry Potter i Komnata Tajemnic

Harry Potter i więzień Azkabanu

Harry Potter i Czara Ognia

Harry Potter i Zakon Feniksa

Harry Potter i Książę Półkrwi

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II

Shazam! Gniew bogów

Bama Rush

24 maja

Dave III, odc. 6

25 maja

Garcia i Garcia

100 lat Warner Bros., odc. 1-2

Miłość i śmierć, odc. 7

26 maja

Stamtąd II, odc. 5

Na planie XX, odc. 21

Wojownicy Jednorożca, odc. 5

Spy/Master, odc. 3

Joyland

Dystrykt końcowy

Nie ma powrotu

Barcelona 77

Bez litości 2

Big Short

27 maja

The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe II, odc. 1-8

Być Mary Tyler Moore

28 maja

Sarah Silverman: Ktoś, kogo kochasz

29 maja

Sukcesja IV, odc. 10

Barry IV, odc. 8

Ktoś, gdzieś II, odc. 6-7

Ukryte dziecko

The Animal's Wife

30 maja

Hydraulicy z Białego Domu, odc. 5

Niemiecki geniusz, odc. 3-4

31 maja

Dave III, odc. 7