Reklama
Warszawa
Reklama

Dziewczyna Bonda, Malkovich, Hartnett... Gwiazdy światowego kina w nowym filmie Lecha Majewskiego "Dolina Bogów"

31 maja 2016, 09:50
– Udało mi się pozyskać do współpracy wspaniałych artystów – to jest obsada z moich snów. Kiedy pisałem tę historię nie spodziewałem się, że będę miał tak wspaniałych współpracowników. Mam świetną ekipę, dobre kamery i obiektywy, jestem w swoim rodzinnym mieście; czego chcieć więcej? – mówił Majewski. Po niedawnych zdjęciach na Dolnym Śląsku ekipa filmowa przeniosła się do woj. śląskiego – film będzie realizowany w Katowicach, Pszczynie i Sosnowcu. W poniedziałek jego twórcy spotkali się z dziennikarzami.
– Udało mi się pozyskać do współpracy wspaniałych artystów – to jest obsada z moich snów. Kiedy pisałem tę historię nie spodziewałem się, że będę miał tak wspaniałych współpracowników. Mam świetną ekipę, dobre kamery i obiektywy, jestem w swoim rodzinnym mieście; czego chcieć więcej? – mówił Majewski. Po niedawnych zdjęciach na Dolnym Śląsku ekipa filmowa przeniosła się do woj. śląskiego – film będzie realizowany w Katowicach, Pszczynie i Sosnowcu. W poniedziałek jego twórcy spotkali się z dziennikarzami. / PAP / Andrzej Grygiel
To obsada z moich snów – mówi reżyser Lech Majewski, w którego najnowszym filmie "Dolina Bogów" grają m.in. John Malkovich, Keir Dullea, Josh Hartnett i Berenice Marlohe. Artyści podkreślali, że praca z polskim reżyserem to wyjątkowe doświadczenie.
Reklama
Reklama

Powiązane

Reklama
Reklama
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama