Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Tomasz Kot znów nie do poznania [ZDJĘCIA]

22 lipca 2015, 15:45
Laureat Orła i Złotych Lwów gra Bartka – postać luźno inspirowaną osobą Tadeusza Szymkowa, cenionego aktora, znanego z występów w tak głośnych produkcjach, jak "Psy", "Kroll" czy "Ekstradycja 3". "Żyć nie umierać" to opowieść o trzech ostatnich miesięcy jego życia. 50-letni twórca zmarł na raka w styczniu 2009 roku.
Laureat Orła i Złotych Lwów gra Bartka – postać luźno inspirowaną osobą Tadeusza Szymkowa, cenionego aktora, znanego z występów w tak głośnych produkcjach, jak "Psy", "Kroll" czy "Ekstradycja 3". "Żyć nie umierać" to opowieść o trzech ostatnich miesięcy jego życia. 50-letni twórca zmarł na raka w styczniu 2009 roku. / Kino Świat / Jacek Piotrowski
Co byś zrobił, gdybyś nagle dowiedział się, że zostały ci 3 miesiące życia? – z tym pytaniem musi zmierzyć się bohater grany przez Tomasza Kota w filmie Macieja Migasa "Żyć nie umierać". To kolejna, po postaci profesora Religi w "Bogach", brawurowa rola znakomitego polskiego aktora.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Bogowie Żyć nie umierać Tomasz Kot Maciej Migas Tadeusz Szymków festiwal filmowy w Gdyni

Powiązane

Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama