Światowa premiera filmu o Polsce w Los Angeles. Mateusz Morawiecki przewodnikiem

W Amerykańskiej Akademii Filmowej w Los Angeles odbyła się w poniedziałek (czasu miejscowego) uroczysta premiera poświęconego Polsce filmu z serii "The Royal Tour". Takie projekty służą kształtowaniu naszego wizerunku - mówił wicepremier Piotr Gliński.

wróć do artykułu
  • ~taktotak
    (2019-04-16 12:37)
    No, no, jest się czymś chwalić - Prezesem oszustem i premierem kłamcą...
  • ~Dziadziu
    (2019-04-17 10:42)
    To bardzo wymowne zdjecie! Premier wokol kamieni k u p y !
  • ~Krystyna z Agencji
    (2019-04-16 14:35)
    Czyli kamien na kamieniu, kamieni ku p a , kamienisko, a w srodku Morawiecki . Oto Polska , abuhahahaha abuhahahaha abuhahahaha abuhahahaha abuhahahaha abuhahahaha abuhahahaha abuhahahaha abuhahahaha abuhahahaha abuhahahaha abuhahahaha
  • ~anty
    (2019-04-17 08:59)
    Niech sie pochwali jak okradł i okłamał Polaków w sprawie OFE, żeby dać patologii 500+.
  • ~Chuck
    (2019-04-18 13:13)
    Film powinien mieć tytuł "Miska ryżu"!
  • ~vi
    (2019-04-17 15:35)
    KŁAMSTWA na temat OFE rozpowszechniane przez opozycję nie sa chyba godne komentarza..Ale wielu ludzi pojęcia nie ma , o co chodzi. To TUSK ograbił ludzie przed laty - nie było możliwości, ZABRAŁ z OFE a WSZYSTKO dał ZUSowi, bo BYŁ STRASZNY DEFICYT BUDŻETOWY (rządy Tuska dramatycznie nas zadłużyły) i nie było pieniędzy na WYPŁATY RENT i EMERYTUR !! OFE to wymysł Buzka i Tuska z końca lat 90. , OKROPNIE KOSZTOWNE, ZABIERAJACE ludziom ich pieniądze, a duże zyski - szły do zarządzajacych tymi różnymi OFE. TERAZ KAZDY BĘDZIE MÓGŁ dostać pieniądze NA SWOJE INDYWIDUALNE KONTO, ZYSKI NIE BĘDA OPODATKOWANE ( jak bedzie chciał , może je przenieść do ZUS , ALE NIE MUSI - JAK BYŁO za rzadów PO!!!) Co cirekawe - EKONOMISCI, którzy NIE PRZEPADAJĄ za PiSem - wypowiadają się bardzo pozytywnie o takim rozwiązaniu!! Np. Szef LEWIATANA, czy pan Sadowski, utd, itd
  • ~hebefrenia
    (2019-04-16 16:38)
    Ja też lubię oglądać komedie z satyrykami z pierwszych stron, Jeśli ta prezentacja ma pokazać wesoły fragment Ponuractwa i Samozagłady to jestem za !!!!
  • ~jednym slowem
    (2019-04-23 09:38)
    Polacy czyli zalkoholizowani antysemici.
  • ~wizerunkowy
    (2019-04-23 09:39)
    Ojciec Mateusz dba o swoj wizerunek Polski.

Może zainteresować Cię też: