Dystrybucja horroru "Escape Room" wstrzymana. UIP nie wprowadzi go do kin 11 stycznia

| Aktualizacja:

"Escape Room", amerykański horror był planowany do dystrybucji w naszych kinach od długiego czasu. W obliczu tragedii w Koszalinie jego dystrybucja została wstrzymana.

wróć do artykułu
  • ~Anonim
    (2019-01-09 02:42)
    Premiera filmu tutaj w USA byla w tym samym dniu (01.04) w ktorym nastapilo spalenie sie ofiar. To nie wyglada na normalny przypadek.
  • ~Artur
    (2019-01-08 17:35)
    Tragedia z Koszalina nie ma żadnego związku z filmem i odwrotnie. I tego powinniśmy się trzymać. Wstrzymanie premiery wręcz nakręci ten temat i film żyją. Głupota totalna.
  • ~Gacek
    (2019-01-08 15:26)
    Najgłupsza decyzja ! To możliwe jedynie u nas ! Czyli w Polsce ! Kiedy zaczną ucinać przyrodzenia mężczyznom ? Wszak niektórzy gwałcą ! !
  • ~Pam
    (2019-01-08 11:35)
    Przeklenstwo takie filmy robic,
  • ~Marianna z Człuchowa
    (2019-01-07 22:45)
    tylko zrobili reklame temu filmowi.
  • ~zawsze_solar
    (2019-01-07 18:26)
    Zycie wyprzedziło film. Scenograf takiego horroru nie przewidział.
  • ~Frania
    (2019-01-07 14:27)
    3 stycznia był w czwartek na nie w piątek.
  • ~Takie fakty II
    (2019-01-07 11:59)
    ..cenieni w IV.w.n.e. przez Rzymian do "obsadzania wartowni"
  • ~TakieFakty
    (2019-01-07 11:58)
    Strażnicy, wartownicy z Anger-Anglorium
  • ~TakieFakty
    (2019-01-07 11:57)
    To taki "typ kultury", Anglosassi , a głównie sami dawni Anglowie - to tylko - bardzo cenieni wartownicy, a strażnicy obsadzanych wartowni i twierdz rzymskich z zapomnianego dziś, w ruinach starożytnego miasta i małego plemienia wokół - Anglorum w południowej Jutlandii, z IV w.n.e. Nic więcej. Później w VIII w.n.e. Angliowie z Anglorum (miasta: Anger) sami planowo przenieśli się na Wyspy Brytyjskie... I po zabawie - wyrżnęli w pień Walijczyków, resztę zmusili do emigracji do Bretonii Francuskiej, i Galicji Iberyjskiej. To samo z Piktami-karłowatymi Celtami na północy od V.w.n.e. - zrobili Szkoci z Irlandii.
  • ~Taka "kultura"
    (2019-01-07 11:57)
    Anglosassi , a głównie sami dawni Anglowie - to tylko - bardzo cenieni wartownicy, a strażnicy obsadzanych wartowni i twierdz rzymskich z zapomnianego dziś, w ruinach starożytnego miasta i małego plemienia wokół - Anglorum w południowej Jutlandii, z IV w.n.e. Nic więcej. Później w VIII w.n.e. Angliowie z Anglorum (miasta: Anger) sami planowo przenieśli się na Wyspy Brytyjskie... I po zabawie - wyrżnęli w pień Walijczyków, resztę zmusili do emigracji do Bretonii Francuskiej, i Galicji Iberyjskiej. To samo z Piktami-karłowatymi Celtami na północy od V.w.n.e. - zrobili Szkoci z Irlandii.
  • ~Kasia z margaryny,,..,,,.
    (2019-01-07 11:23)
    Teraz pewnie usłyszymy,że ta tragedia , to promocja nowego filmu sponsorowana przez producentów?
  • ~Misio...,,,,,.,,.,,.,,,...,,.,,..
    (2019-01-06 20:30)
    Może taki film pobudzi wyobraźnię małych i naiwnych dziewczynek i przestaną uczestniczyć w tego typu rozrywce. Więc dlaczego nie?
  • ~Bert
    (2019-01-06 19:05)
    A co za problem, zwyrodnialcy co polecieli oglądać "Kler" z przyjemnością obejrzą sobie teraz i to dzieło.
  • ~Ałtorytet
    (2019-01-06 17:03)
    A ile ludzi zginęło w okresie siwątecznym w wypadkach samochodowych? Ile było włamań? Zakazać KEVIN SAM W DOMU?
  • ~J.a.d.w.i.g.a
    (2019-01-06 16:44)
    Co to w ogóle jest za forma rozrywki dla młodych? Może jeszcze 15-latki będzie gonił jakiś Jigsaw z piłą spalinową po piwnicy, bo takie wzorce emocji daje nam zgniła kultura zachodu? Teraz cały kraj będzie mógł się bawić na filmowej adaptacji tragedii 5 dziewczyn...
  • ~Jgd
    (2019-01-06 15:41)
    Rozumiem film... Ale naprawdę żeby takie rzeczy robić to chore jest!!! Takie coś powinno zabronione być!!!
  • ~Gds
    (2019-01-06 15:38)
    Niech wiedzą co ich czeka 😬
  • ~Gryt
    (2019-01-06 13:57)
    Opóźnić wejście tego filmu i nie podawać w kinach trailera, wyjaśnić publicznie. I nie chować się za datami, forsą i innymi takimi.
  • ~reg
    (2019-01-06 12:42)
    A kto każe komukolwiek ten film oglądać? Polscy pseudo-dziennikarze szukacie na siłę sensacji i problemów. Normalnie dom wariatów.

Może zainteresować Cię też: