Wspólne zdjęcie z ministrem kultury. Tak artyści unikali pozowania z prof. Glińskim

Podczas tegorocznego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni nie obyło się bez małego skandalu. Artyści unikali pozowania do wspólnego zdjęcia z ministrem kultury Piotrem Glińskim.

wróć do artykułu
  • ~proste
    (2017-09-25 18:39)
    tez nie stalbym jak kolek do zdjecia wiadomo ze polska wodka najlepsza
  • ~leon
    (2017-09-25 18:39)
    No i co z tego ********
  • ~Marian z B
    (2017-09-25 19:34)
    Przecież TABLET kupiony w sklepie jest lepszy i nowy , nie stary.
  • ~zyx
    (2017-09-25 20:16)
    Kultura, jak widać ,niektórym jest obca - chociaż pieniądze od Ministra Kultury biorą...
  • ~Dec
    (2017-09-25 20:55)
    A jak będą dotacje to się zeszmacimy teraz jesteśmy niezależni i Walczymy o wolność !!!
  • ~ceramika
    (2017-09-25 22:20)
    Oni nie z tej samej, co prof. gliny, dlatego ciągnęło ich od pieca w str. man-doliny.
  • ~kosmos
    (2017-09-25 23:11)
    W tym wszystkim najmniej wazne sa same filmy, ktore w porywach osiagaja 8 tysieczna widownie rocznie
  • ~krajanka
    (2017-09-26 00:49)
    Po prostu: nieobyte chamki!
  • ~Ob RP
    (2017-09-26 02:28)
    Zdjecie z premierem technicznym to to plama na honorze na resztę życia.Chyba ,mówimy o chonorze pana Glinskiego?
  • ~Robert
    (2017-09-26 06:09)
    Gliński, to marionetka, ktòra sama nie wie co czyni. Kto chce zdjęcie z marionetka??? (to pytanie retoryczne, niech pisowskie matoły nie odpowiadają)
  • ~kipper
    (2017-09-26 08:03)
    "ludzie kultury"? Zwykła sitwa i tyle.
  • ~aga
    (2017-09-26 08:09)
    Trzeba sobie zadać pytanie, kim ci artyści są i dla kogo tworzą kulturę, dla ludzi, czy tylko dla myślących podobnie sobie, czyli dla lewicy liberalnej, tych współczesnych oświeconych? Wszystko wskazuje na to, że to środowisko od 1989 jest bardzo upolitycznione i zamknięte. Widać to po instytucjach, władzach, dyrektorstwie, a już najbardziej po układach.
  • ~myczek
    (2017-09-26 08:50)
    Nie może cieszyć się szacunkiem gościu, który w takim wieku robi za dziecioroba i nie ma władzy nad małą "główką"
  • ~Zbyszek
    (2017-09-26 09:18)
    Co to za ważna wiadomość że dwie dwie lezby odeszły na bok?
  • ~Roderyk.
    (2017-09-26 09:36)
    Jak cię widzą tak cię piszą - nieprawdaż szanowni celebryci?
  • ~merlin
    (2017-09-26 09:38)
    czytam na końcu "ludzie kultury",koń by się uśmiał
  • ~dor
    (2017-09-26 10:08)
    Po prostu brak kultury. Katarzyna "Bez Kultury" Adamik, a za nią owca - Jagoda Szelc?, żeby nie powiedzieć baran.
  • ~klara rzenczyszykiweicz
    (2017-09-26 10:30)
    Gliński i PiS wyciąga do nich rękę, bo przecież to w końcu są ludzie kultury, tworzą dobra, a oni - NIE, my kcemy komuny, kcemy żeby było jak dawniej, cytując klasyka, ot całe wytłumaczenie obrażalskości na ministra
  • ~Artysta
    (2017-09-26 10:33)
    " Katarzyna Adamik odchodzi na bok, chwilę później robi to także scenarzystka Jagoda Szelc " a kto to? Artyści?
  • ~ r e
    (2017-09-28 13:58)
    Za to w ob jęciach z kijowskim na marszach K retynów O szustów i D urniów zrobili sobie wspólne foty wszystkie artysty...