Jerzy Stuhr: Nakręcę komedię o antysemitach i "Solidarności"

Ze wszystkiego można zrobić komedię – przekonuje Jerzy Stuhr. "W moim scenariuszu są wątki antysemickie, które są potraktowane śmiesznie. Mit Solidarności jest przenicowany na śmiesznie" - zdradza swoje plany na najbliższy film.

wróć do artykułu
  • ~BACA
    (2012-12-17 11:38)
    Dwa parchate szczury tyle w temacie
  • ~GUMIŚ
    (2012-12-17 13:04)
    nO NIECHBY TYLKO SPRÓBOWAŁ NAPISAĆ PRAWDĘ, TO BY MU ŚWIEKRA BOBU DAŁA. a TAK, BĘDZIE PRZYZWOLENIE I KASA. pECUNIA NON OLET. ALE JUDASZOWE JUŻ TAK.
  • ~Janusz Normalny
    (2012-12-17 13:25)
    Jest tu ktoś, kto chciałby oglądać filmy panów szturów? Ręka do góry!
  • ~Polak
    (2012-12-17 13:23)
    mośki takie jak internauta "gość" obrazający Polaków -spadac z tego portalu- polskie bydło napisał ten drań - polskie chłopstwo - przykład dał ci bartoszewski - sp...
  • ~fatum
    (2012-12-17 13:18)
    Juruś! Ty daj se spokój. Już kolegów powykańczałeś.Teraz kolej na ciebie.
  • ~gosc
    (2012-12-17 13:11)
    ~Gość2012-12-17 13:05
    Panom Szczurom już dziękujemy. Szalom

    A Wy co towarzyszu Gość, jestescie jeszcze w czasach komuny czy drobne rozdwojenie jazni? Debiot...
  • ~wittar
    (2012-12-17 13:10)
    Świetnie, że powstanie taki film, a o jego wartość artystyczną jestem spokojny. Trzymam kciuki i szukam w necie konta tej produkcji. Jeśli jeszcze nie ma, proponuje aby takowe założyć, pewnie kilka osób z chęcią wsparłoby Pana produkcję.
    Życzę zdrowia i powodzenia
  • ~gosc
    (2012-12-17 13:06)
    ~kasia2012-12-17 12:54
    do gość - nie Jezus piszę dużą literą-został zdradzony przez swoich...

    Trudno, zeby jezusa zdradzili Polacy. Z tego co wiem to ich tam nie bylo. Dla mojej przyjemnosci pisz sobie jak chcesz. Dla mnie jestes typowym przedstawicielem polskiego plebsu, pelna kompleksow i nienawisci. Polski plebs nie szanuje ani siebie samego ani innych. Bydlo, po prosto polskie chlopstwo...
  • ~pełna micha POdatnika
    (2012-12-17 13:01)
    Talentu Panu nie odmawiam. Aleeee... można go wykorzystać do rzeczy wielkich, społecznie użytecznych. Można też w kiblu go spuścić. Reżyserem będzie: Wajda, Holland czy Pasikowski? Twarz ma się jedną... potem wywiady, wizyty w zakładach pracy. Może jakiegoś bohaterskiego esbeka by pan wykreował który nabija się z antysemityzmu "patriotów" zanęcając nowy antysemicki watek. Wszak jest tu do rozegrania karta: antysemityzm-faszyzm-ksenofobia... czyli mantra Michnika.
  • ~gosc
    (2012-12-17 14:05)
    ~Polak2012-12-17 13:23
    mośki takie jak internauta "gość" obrazający Polaków -spadac z tego portalu- polskie bydło napisał ten drań - polskie chłopstwo - przykład dał ci bartoszewski - sp...

    Szto Ty chotiel skazac Poljak? Ja Tiebia nie ponial Poljak... Jestes typowym polskim chamem i burakiem, ktory nie potrafi sie po ludzku wyartykulowac.
    Burak, po prostu burak, podobnie jak ~dość.
    A "metryke" mam napewno lepsza niz Ty wiesniaku...
    ~Janusz Normalny, ja kmiocie chetnie obejrze film Stuhra...
  • ~kasia
    (2012-12-17 12:54)
    do gość - nie Jezus piszę dużą literą-został zdradzony przez swoich -ucz się -nie rób za gralczyka-bo jego nazwisko -też pisze małą literą - nawet w szkole mimo, że groziła dwója nigdy -dzierżyński-lenin nie napisałem dużą literą i dla mnie patriotyzm i zasady moralne są sto razy ważniejsze od ortograficznych- wg twojego myślenia prezydentem RP nie powinien byc ktos kto pisze bul-a nie ból - i to ty pokazałes buractwo - i znasz powiedzenie " filozof grecki"???ach masz pozdrowienia od kiszczaka - też Polaka???
  • ~użyteczny "bystrzacho"?
    (2012-12-17 12:39)
    Widziałeś orła cień... KTOŚ dał ci drugie życie... masz imperatyw by TAK je spłacić? To już może lepiej osłem pozostać?
  • ~blumkwist
    (2012-12-17 12:35)
    Niewygodny politycznie? Wobec kogo nie wygodny...tej garstki społeczeństwa której odebrano prawo głosu i krytyki? Niebezpieczny wobec wykluczonych z debaty publicznej?...wolne żarty. Ten film będzie ...z tego co wiadomo na podstawie zapowiedzi ... wyjątkowo bezpieczny, wobec tych którzy sprawują nadzór nad głównymi kierunkami narracji...czyli nad społeczną świadomością. I tu drugi już Stuhr pięknie i bez wazeliny wpisze się w ten główny, bezpieczny, nagradzany nurt
  • ~JOLI
    (2012-12-17 12:32)
    TU TYLKO MUSI BYC WSZYSTKO UPOLITYCZNIONE. NAWET ZA KOMUNY TAK NIE BYLO. DOBRZE WAM. AKTORZY , REZYSERZY MUREM STANELI ZA RZADZACYMI TO NIECH ROBIA SERIALE JAK NAROD KOCHA , RZADZACYCH , O ORLIKACH SUKCESACH. A NIE FAJNE FILMY
  • ~POgogolim?
    (2012-12-17 12:26)
    Sprawdził byś się Sthurze w roli Dyzmy Donka. A na koniec: z kogo się śmiejecie...
  • ~NJ
    (2012-12-17 12:15)
    nie BADZ blaznem PANIE STHUR. NAKREC FILM O BOHATERZE NARODOWYM ,LUB BOHATERACH NARODOWYCH NP ROMISTRZ PILECKI WIELKI POLAK I PATRYIOTA TWOJ SYNEK JUZ ROZPETAL SKANDAL
  • ~dość
    (2012-12-17 13:26)
    do gość - nigdy nie byłem i nie będę za ACTA - ale czytając frajera "gość" przez małe g... ktoś kto pisze na polskim portalu powinien pokazać metrykę - ten drań obraza Polaków -
  • ~Ala
    (2012-12-17 14:09)
    BRAWO MAJESTRO! NA PEWNO KUPIĘ BILETY CALEJ RODZINIE!
  • ~wiesiołek14
    (2012-12-17 12:07)
    naucz lepiej syna historii, bo jest zdcydowanie na bakier...

    jak pan zna historie tak jak syn to strach sie bać, kto bedzie się śmiał z tej pana komedii, tw bolek, tw boni, tw stokrotka i co POzostali...
  • ~JOJNE SIEBENKATZ
    (2012-12-17 17:10)
    szczur wyjedź do israel ,tam ci będzie dobrze w jakimś niedużym kibucu.

Może zainteresować Cię też: