Akcja filmu rozegra się w świecie wielkiego biznesu. Bohaterem będzie nowy pracownik giganta telekomunikacyjnego Wyatt Telecom (w tej roli Liam Hemsworth), który podczas pierwszych dni w pracy urządza wystawną imprezę na cześć kolegi za pieniądze firmy. Jego rozwścieczony szef stawia mu warunek: albo chłopak wyruszy na przeszpiegi do konkurencyjnej firmy, albo poniesie konsekwencje swojego czynu.

Reklama

W "Paranoia" zagrają także Harrison Ford, Gary Oldman, Amber Heard, Julian McMahon i Lucas Till. Teraz dołączyła do nich Angela Sarafyan. Za kamerą projektu stanie Robert Luketic. Autorem scenariusza jest Jason Hall.

Za podstawę posłużyła powieść Josepha Findera. Produkują Alexandra Milchan, Scott Lambert i Deepak Nayar. Zdjęcia rozpoczną się w przyszłym tygodniu i będą kręcone w Filadelfii. Premierę zaplanowano na 27 września 2013 roku.

Wcześniej Angelę Sarafyan będzie można ponownie zobaczyć w roli wampirzycy Tii. Druga część finału sagi "Zmierzch" wchodzi bowiem do kin 16 listopada. Aktorka zagrała także ostatnio w filmie Jamesa Greya "Low Life", w którym wystąpiła w roli siostry Marion Cotillard.