Scenariusz do filmu napisał Dennis H. Christen. Jak podaje "The Sun", "Lundon's Bridge and The Three Keys" ma być połączeniem filmu fabularnego z animacją komputerową. Pojawiające się w nim postacie, za pomocą magicznych zaklęć, przemieniają się w delfiny, latające smoki czy inne bajkowe stwory.

Reklama

"Paris wcieli się w rolę dziewczynki mającej niezwykle silną więź z ojcem. Wątek ten ma być centralnym punktem scenariusza" – stwierdził informator dziennika.

Paris Jackson nigdy nie ukrywała, że chciałaby pójść w ślady swego sławnego ojca i, tak jak on, w przyszłości również pracować w biznesie rozrywkowym. Ale rodzina nastolatki radziła jej, by zaczekała z tym do ukończenia pełnoletności. Jednak Paris doszła do wniosku, że ona i bohaterka,w którą miałaby się wcielić mają ze sobą wiele wspólnego oraz, że jej ojciec z pewnością byłby zachwycony filmem o magii i przyjaźni. Zatem, zdecydowała się przyjąć propozycję zagrania w nim.

"Lundon's Bridge and The Three Keys" wejdzie na ekrany kin w 2013 roku. Uzyskany z niego dochód zostanie przeznaczony na pomoc amerykańskim szkołom publicznym.