• Sala kinowa
  ITI Neovision S.A., operator Canal + w Polsce, sfinalizował zakup większościowego pakietu 70 proc. udziałów w Kino Świat sp. z o.o., wiodącego dystrybutora filmów w Polsce. To Oni wprowadzali takie hity jak "Boże Ciało", "Obywatel Jones" czy hity frekwencyjne Patryka Vegi.
 • "Joker" w kinach od 4 października. © 2019 Warner Bros. Entertainment Inc
  2
  "Joker" Todda Philipsa to jeden z najgłośniejszych filmów tego roku, nagrodzony sensacyjnie na festiwalu filmowym w Wenecji. Oto galeria zdjęć z produkcji. Obraz w kinach od 4 października.
 • "Imprezowi rodzice" w kinach 5 lipca 2019
  1
  Po odesłaniu córki na studia, Frank (Alec Baldwin) i Nancy (Salma Hayek) powracają do swojego domu na bogatym przedmieściu. W towarzystwie pełnym próżnych i zblazowanych sąsiadów robią wszystko, by ukryć fakt, że są kompletnie spłukani. Kiedy finanse pary dosłownie sięgają dna, Frank i Nancy wymyślają genialny plan. Postanawiają za grube pieniądze wynająć dom sąsiada, który wyjechał z miasta na kilkumiesięczne wakacje. Szalony pomysł, zamiast łatwej kasy, przynosi serię przekomicznych i zupełnie nieprzewidzianych zdarzeń.
 • kadr z filmu "Rocketman"
  3
  Film w kinach już w najbliższy piątek. Zobaczcie, jak zaaranżowane zostały dwa wielkie przeboje artysty.
 • Lśnienie
  1
  Stanley Kubrick to jeden z najwybitniejszych reżyserów w historii kina, a jego filmy są znane na całym świecie.
 • Krystyna Janda w filmie "Słodki koniec dnia"
  19
  44
  "Poetka, noblistka, Żydówka, Polka, obywatelka Europy, emigrantka, z Holocaustem i tragedią rodzinną w tle. Kobieta, która prowokuje burzę" – tak o Marii Linde, bohaterce filmu "Słodki koniec dnia", mówi Krystyna Janda. Najnowszy film Jacka Borcucha z legendarną aktorką w roli głównej wejdzie do kin już za miesiąc. Dziś prezentujemy wyjątkowy klip – wiersz filmowej noblistki w wykonaniu Krystyny Jandy
 • Kadr z filmu "Dziura w głowie"; fot. Holly Pictures
  110
  Światowa premiera "Dziury w głowie" odbyła się podczas 21. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Szanghaju, jednym z najważniejszych wydarzeń filmowych w Azji. W Polsce film trafi do kin 17 maja.
 • "Iron Sky. Inwazja" w kinach od 3 maja
  5
  W maju do kin trafi film "Iron Sky. Inwazja". Fabuła jednych zachęca, drugich odstrasza: Mija 20 lat od chwili, gdy inwazja kosmicznych nazistów doszczętnie zrujnowała Ziemię. Niedobitki ludzkości, które przetrwały nuklearną zagładę, opuściły planetę i znalazły schronienie w byłej bazie wroga na Księżycu. Wciąż jednak jest dla nich nadzieja. Okazuje się, że głęboko pod powierzchnią zniszczonej Ziemi znajduje się coś, co może uratować świat. Sprawę postanawia zbadać grupa śmiałków. Podczas wyprawy do wnętrza planety bohaterowie odkryją zdumiewającą prawdę, stojącą za powstaniem gatunku ludzkiego. Przyjdzie im też walczyć z sekretnym Towarzystwem Vril, pradawną rasą Reptilian i kontrolowaną przez nich armią dinozaurów.
 • "Wilcze Echa" w kinach od 5 kwietnia
  1
  "Wilcze echa" to wizja niedalekiej przyszłości, w której światowemu pokojowi zagraża zupełnie nowa forma terroryzmu, a zaawansowana technologia obraca się przeciwko krajom pierwszego świata. Na zdjęciach z filmu widzimy zarówno uznane, jak i wschodzące gwiazdy europejskiego kina. Wśród nich m.in. zdobywca Cezara dla najlepszego aktora za rolę w filmie "Nietykalni", gwiazda "Inferno" i "Jurassic World" – Omar Sy; znany ze spektakularnych megaprodukcji Luca Bessona "Valerian i Miasto Tysiąca Planet" i "Piąty Element" Mathieu Kassovitz oraz nagrodzony Cezarem Reda Kateb, gwiazda kultowego "Proroka". Prócz nich na ekranie zobaczymy także m.in. Paulę Beer, nominowaną do Europejskiej Nagrody Filmowej i uhonorowaną w Wenecji nagrodą im. Marcello Mastroianniego dla najlepszego młodego aktora lub aktorki za rolę we "Frantzu" Françoise Ozona.
 • Brad Pitt i Leonardo Di Caprio w filmie "One Upon a Time in Hollywood"
  1
  3
  To jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Zobacz plakat do filmu "Once Upon a Time in Hollywood", którego reżyserem jest sam Quentin Tarantino.
 • "Kurier" Władysława Pasikowskiego od piątku, 15 marca 2019 roku w kinach
  Nowy film Władysława Pasikowskiego, reżysera hitów "Jack Strong" i "Pitbull. Ostatni pies" to sensacyjna historia szpiegowska, inspirowana sekretną misją słynnego kuriera z Warszawy. Niezwykłe zdarzenia z życia Jana Nowaka-Jeziorańskiego to doskonały materiał na scenariusz, co podkreśla sam Pasikowski. "Naszym celem jest opowiedzenie sensacyjnej, lecz opartej na życiu historii, której scenarzyści Jamesa Bonda pewnie by nie wymyślili, opowiedzenie jej przy tym w maksymalnie nowoczesny sposób, korzystając z osiągnięć nowej stylistyki filmów przygodowo-sensacyjnych" – tłumaczy Władysław Pasikowski, reżyser i scenarzysta "Kuriera". Film od piątku w kinach, zobacz galerię zdjęć z produkcji
 • Całe szczęście_plakat bb mail
  8 marca, w Dzień Kobiet, do kin wejdzie nowa komedia romantyczna „Całe szczęście”. W związku z ogromnym zainteresowaniem widzów ruszyła już przedsprzedaż biletów. Dziś prezentujemy specjalne plakaty z bohaterami filmu. Nowa komedia romantyczna produkcji TVN to - jak pisze dystrybutor - "pełna uroku historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. W spokojne i uporządkowane życie Roberta (Piotr Adamczyk) samotnie wychowującego syna Filipa (Maks Balcerowski) niespodziewanie wbiega celebrytka i gwiazda fitnessu Marta (Roma Gąsiorowska). Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć tytułowe całe szczęście?"