Obraz będzie adaptacją powieści Dona Winslowa. Jej bohaterami są dwaj przyjaciele z Laguna Beach, dzielący jedną dziewczynę i kwitnący biznes opierający się na dystrybucji marihuany najwyższej jakości. Gdy mężczyźni nie zgadzają się na uznanie zwierzchnictwa potężnego kartelu narkotykowego z Meksyku, dziewczyna zostaje porwana. Wyznaczony za nią okup to suma, na którą przyjaciele pracowali przez ostatnie pięć lat. Choć oficjalnie mężczyźni zgadzają się na zapłacenie okupu, w międzyczasie pracują nad realizacją alternatywnego planu odbicia dziewczyny z rąk porywaczy.

Reklama

Aaron Johnson i Taylor Kitsch wystąpią w głównych rolach. Lively zagra Ophelię, porwaną dziewczynę, Uma Thurman – jej matkę, a Travolta – wypalonego agenta agencji rządowej do spraw walki z narkotykami. W obrazie pojawią się także Benicio del Toro i Salma Hayek. Prace na planie rozpoczną się w lipcu.

Dorobek Johna Travolty zamyka film "Pozdrowienia z Paryża". Umę Thurman mogliśmy podziwiać ostatnio w przeboju "Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Złodziej pioruna", a Blake Lively – w obrazie "Miasto złodziei".