Reklama
Warszawa
Reklama

Zniewoleni przez kanadyjskiego Fritzla. Brie Larson i genialny malec Jacob Tremblay w oscarowym "Pokoju"

26 lutego 2016, 00:30
Akt pierwszy. Dźwiękoszczelna szopa ze świetlikiem zamiast okna. Łóżko, zlew, telewizor, głodowe racje żywnościowe. W tych warunkach wegetują Ma (Brie Larson) i Jack (Jacob Tremblay) – zakładnicy Dużego Nicka.
Akt pierwszy. Dźwiękoszczelna szopa ze świetlikiem zamiast okna. Łóżko, zlew, telewizor, głodowe racje żywnościowe. W tych warunkach wegetują Ma (Brie Larson) i Jack (Jacob Tremblay) – zakładnicy Dużego Nicka. / Monolith Films
"Pokój" jest jednym z tych filmów, które chcemy zobaczyć tylko raz w życiu i nigdy do niego nie wracać. Jedna paczka chusteczek w kinie może nie wystarczyć. Obraz porusza najgłębiej skrywane emocje, ale twórcy nie uciekali się do taniego sentymentalizmu. Warto zaryzykować i wystawić się na ból.
Reklama
Reklama

Powiązane

Reklama
Reklama
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • Aldi
    2016-03-01 10:51:34
    Wybrałam się na ten film do kina bez przekonania, nie czytając wcześniej opisów a posiadając jedynie wiedzę o Oscarze zdobytym przez aktorkę grającą główną role - Brie Larson. Film jest niesamowicie wzruszający i wstrząsający. Dociera do najgłębiej ukrytych emocji i pokazuje jak silna może być relacja matki z dzieckiem. Nie pamiętam już kiedy tak płakałam na filmie i długo jeszcze o nim myślałam po wyjściu z kina. Genialny jest też odtwórca roli Jacka (Jackob Tremblay). To coś więcej niż tylko film...
    0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama