Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Oscar to tylko formalność? "Steve Jobs" w kinach [ZDJĘCIA]

13 listopada 2015, 12:55
Rozmaitych dzieł dotyczących Steve'a Jobsa ostatnio nie brakuje: filmy, dokumenty, książki, poradniki w stylu "jak być Jobsem". Trudno przed nimi uciec. Tym bardziej film Danny'ego Boyle'a ze scenariuszem Aarona Sorkina wydaje mi się na ich tle produkcją wzorcową – pisze w recenzji dla "DGP" Jakub Demiańczuk.
Rozmaitych dzieł dotyczących Steve'a Jobsa ostatnio nie brakuje: filmy, dokumenty, książki, poradniki w stylu "jak być Jobsem". Trudno przed nimi uciec. Tym bardziej film Danny'ego Boyle'a ze scenariuszem Aarona Sorkina wydaje mi się na ich tle produkcją wzorcową – pisze w recenzji dla "DGP" Jakub Demiańczuk. / YouTube
To najlepsza filmowa biografia od lat i pewniak w walce o Oscary. Krytycy są w przypadku "Steve'a Jobsa" są wyjątkowo zgodni. Czy mają rację, można przekonać się na własne oczy, bowiem najnowszy obraz Danny'ego Boyle'a właśnie wszedł na ekrany polskich kin.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Seth Rogen zdjęcia Kate Winslet recenzja Steve Jobs Michael Fassbender Danny Boyle
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama