Reklama
Reklama
Reklama

"Piąta pora roku" – zakochany Dziędziel i piękna Ewa Wiśniewska

– Młodzież nie ma monopolu na romantyczną miłość – mówi Jerzy Domaradzki o swoim filmie "Piąta pora roku". W opowieści o dojrzałej miłości główne role zagrali Ewa Wiśniewska i Marian Dziędziel, uhonorowany za tą kreację nagrodą dla najlepszego aktora na 35. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Kairze. Obraz wejdzie na ekrany 26 grudnia.
Reklama
Reklama
Tematy:
Marian Dziędziel Piąta pora roku Ewa Wiśniewska Jerzy Domaradzki
Reklama

Komentarze (5)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • Taka kolej rzeczy
  2013-02-25 14:37
  Marzena ...aktorzy to tez ludzie starzeją sie i umierają..
  0
  zgłoś
 • JW
  2013-01-04 10:55
  ...dureń!
  0
  zgłoś
 • Marzena
  2012-12-28 11:35
  Pani Ewo!-jest pani wspaniala,urocza aktorka -nie to co dzisiejsze namnozone jakies pseudo aktoreczki.Co sie stalo z nasza scena,tv.kinem.O kim sie pisze,kogo sie pokazuje.Och,jak tesknie za prawdziwymi aktorami,sztukmi teatralnymi,piosenkarzami-ktorzy sie nie dali kupic .Wspominamtakich aktorow jak:Aleksandra.Slaska,Barbara Horowianka,Irena Kwiatkowska,Elzbieta Czyzewska,Mieczyslaw Voit,Gustaw Holoubek,Zbigniew Zapasiewicz,Jan Lomnicki i wielu innych nie zapomianych.A teraz ...strach isc do kina..bo albo horrory,albo okrucienstwo w tv-sieczka.Pozostaja ksiazki,internet i niezalezna Tv iradio.I pozostaja niezapomniane wspomnienia ze sztuk teatralnych i filmowych rowniez z pani udzialem.Dziekuje pani Ewo!-pani siostrze rowniez
  0
  zgłoś
 • Tomasz Schmid
  2012-12-27 14:11
  Nie za ta kreacje , tylko za tę kreację.Życzliwy
  0
  zgłoś
 • efja
  2012-12-18 08:16
  moglaby sobie chociaż policzki ponaciągać, bez przesady z tą naturalnością
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama