Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

"Skyfall" – Bond na życiowym zakręcie i NAJNOWSZE ZDJĘCIA!

23 października 2012, 07:00
– Bond to twardy facet, występujący zazwyczaj jako jeden przeciwko wielu – mówi Daniel Craig. – Pokazaliśmy, zwłaszcza w najnowszym "Skyfall", że Bond okazuje emocje. Jego uczuciom poświęcono w "Skyfall" znacznie więcej uwagi niż w poprzednich filmach z serii"
– Bond to twardy facet, występujący zazwyczaj jako jeden przeciwko wielu – mówi Daniel Craig. – Pokazaliśmy, zwłaszcza w najnowszym "Skyfall", że Bond okazuje emocje. Jego uczuciom poświęcono w "Skyfall" znacznie więcej uwagi niż w poprzednich filmach z serii" / Media / Francois Duhamel
– Ktoś, kto cierpiał w dzieciństwie, szybciej dorasta i staje się twardy – mówi o Bondzie Daniel Craig. 23. film z kultowej serii, w reżyserii Brytyjczyka Sama Mendesa, trafi do polskich kin 26 października. Wiele miejsca w "Skyfall" poświęcono życiu prywatnemu agenta 007 – widzowie dowiedzą się m.in., kim byli rodzice agenta. Przyjrzą się też bliżej jego relacjom z przełożoną w MI6, M. U nas kolejne, nowe kadry z filmu z licencją na hit.
Reklama
Reklama
Tematy:
Bond Bérénice Marlohe Javier Bardem Ben Whishaw Skyfall Daniel Craig  007

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama