1. Królewna Śnieżka Najstarszej dziewczynie Disneya już dwa lata temu stuknęła siedemdziesiątka. Kreacja słodkiej brunetki dziś już może trącić myszką, ale w latach 30. ubiegłego wieku Śnieżka była prawdziwą seksbombą.

2. Kopciuszek Absolutna mistrzyni zabiegów upiększających. Peeling, fryzjer, makijaż, manicure i wybór kreacji wieczorowej zaledwie... w parę sekund. Kopciuszek do perfekcji opanował też sztukę uciekania w taki sposób, by dać się złapać.

3. Śpiąca Królewna Jak na królewnę na co dzień nosiła się dość prosto. Można powiedzeć – chłopczyca. To jedna z tych dziewczyn, które wolą włóczyć się po lesie i łazić po drzewach, niż spędzać czas na układaniu włosów. W najbardziej znanym klipie z filmu prezentuje doskonałe wcięcie w talii i sporo dziewczęcego wdzięku.

4. Jessica Rabbit Zdecydowanie największa sex bomba, jaką wydała na świat Wytwórnia Disneya. Królik Roger miał szczęście.

5. Ariel Nie od dziś wiadomo, że w poszukiwaniu pięknych ciał, należy udać się nad morze. Śmiałków, którzy zanurzą się głębiej w wodną toń, może czekać nispodzianka w postaci rudowłosej piękności odzianej jedynie w staniczek z muszelek.

6. Belle Harda dziewczyna, która nie boi się ujarzmić włochatego, ziejącego testosteronem monstrum. Ślicznotka, które wie, gdzie szukać prawdziwego piękna.

7. Jasmine Pierwsza z egzotycznych piękności rodem z wytwórni Disneya. Kobiety z Bliskiego Wschodu już mają swoje wsposoby na uwiedzenie męźczyzny. Patrząc na Jasmine aż czuje się w powietrzu zapach henny i wonnych olejków.

8. Pocahontas Duże, zmysłowe usta, burza czarnych włosów i wiotkie kształty odziane w skąpe ciuszki. Nic dziwnego, że kapitanowi Johnowi Smithowi zakręciło się w głowie.

9. Esmeralda W połowie lat 90. dziewczyny Disneya stają się coraz bardziej zmysłowe. Tańcząca Esmeralda to istny gejzer seksapilu. To trzeba zobaczyć.

10. Księżniczka i żaba Czasy się zmieniają, księżniczki także. Ta ślicznotka to nie słodkie dziewczątko jak jej disneyowska babcia - Królewna Śnieżka. Ma cięty język, a swojemu księciu potrafi nieźle napyskować.

p