Dziennik Gazeta Prawana logo

Michelle Williams najprawdziwszą Marilyn Monroe

8 listopada 2011, 18:00
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Michelle Williams
Michelle Williams /AP
Emma Watson pozostaje pod wrażeniem talentu aktorskiego Michelle Williams.

Brytyjka zagrała ostatnio u boku Williams w filmie "My Week With Marilyn", w którym ta ostatnia wcieliła się w postać Marilyn Monroe. – Michelle była niesamowita – przyznała Watson. – Wręcz magiczna. Naprawdę byłam w stanie dostrzec w niej Marilyn. Tak bardzo się do niej upodobniła, że momentami aż przechodził mnie dreszcz. Nie wiem, jak to zrobiła, ale chylę czoła.

23 listopada film "My Week With Marilyn" zagości w kinach za oceanem.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj