Paweł Małaszyński: Czegoś takiego jak "Sęp" w Polsce nie było
07 listopada 2012
– Kiedy pierwszy raz przeczytałem scenariusz, powiedziałem sobie –
trudne, mocne, sensacyjne kino – mówi o "Sępie" Paweł Małaszyński, który w
thrillerze gra narwanego policjanta z wydziału wewnętrznego. – Czegoś
takiego w Polsce jeszcze nie było! Nie przypominam sobie filmu, który
nakręcony byłby w podobnym stylu. Na ekrany dzieło Eugeniusza Korina trafi 11 stycznia.