Awantura o "Kler" eskaluje. Ks. Isakowicz-Zalewski pod ostrzałem Tomasza Raczka. "Musi się wyspowiadać"

Nie ustają emocje wokół nowego dzieła Wojciecha Smarzowskiego. I to mimo tego, że "Kler" jeszcze nie doczekał się premiery. Już teraz śmiało można stwierdzić, że mamy do czynienia z najbardziej kontrowersyjnym filmem roku.

wróć do artykułu
  • ~ministrant
    (2018-09-19 14:15)
    Degeneraci moralni, pijacy, krętacze w sutannach, habitach finansowani z naszych podatków to w ich moralności jest w porządku.
  • ~Dariusz
    (2018-09-17 16:22)
    Polska to póki co wolny kraj i wolni ludzie.Ludzie maja prawo taki film nakręcić a inni obejrzeć.Innym ludziom wcale nie musi sie to podobać.A z tego co mi wiadomo wpływy koscioła katolickiego powinny kończyć się przed murami parafii
  • ~jw23
    (2018-09-17 15:58)
    Panie Smarzowski teraz zrób Pan coś o muzułmanach
  • ~hsgwyqt2
    (2018-09-17 12:57)
    Czas najwyższy by ta grupa społeczna odpowiedziała za swe grzechy i pychę.
  • ~Syndyk masy upadłościowej PiS
    (2018-09-16 17:57)
    ,, Religia jest dla ludzi bez rozumu,, Józef Piłsudski, najwybitniejszy Polak od czasu Kazimierza Wielkiego ex equo z Curie Skłodowską
  • ~Babunia
    (2018-09-16 12:38)
    Niech producenci napisza: podobienstwo do osob zyjacych i znanych , jest czytam przypadkiem, no i maja z glowy, nikt nie bedzie sie czepial, czy nie?
  • ~Brak słów
    (2018-09-16 00:34)
    No oczywiście, że ks. Isakowicz nie jest zadowolony z odkrycia prawdy w filmie? Nie ma mu się co dziwić ... Jesteśmy jedynym spośród cywilizowanych narodów, które wspierają na tyle instytucję kościoła, żeby pozwalali sobie na taki dobrobyt, jako jedyny naród nie przyjmujemy krytyki kościoła... gwałcą? Przecież każdy popełnia błędy... ukarać ich za to? Jak można... ! Kradną? Przecież też dużo rozdają... mieszają się w politykę zamiast głosić słowo Boże ? Przecież tez muszą mieć wpływ i naprawić zepsuty naród... Od kiedy? Od zawsze... Kościół boi się ujawnienia prawdy, oni nie oskarżają o kłamstwo, bulwersują się bo ktoś w końcu odważył się powiedzieć głośno o tym co robią ... i po prostu boją się, że przestaną być bezkarni i opływać w luksusach... Biedni oni...
  • ~awanpost
    (2018-09-15 22:48)
    Isakiewicz, na wiele sobie pozwalasz. Ty, jeśli chcesz być tzw. "sługą", to pamiętaj o tym, a nie ********** się innym na ekran! Jesteś arogancki i, ciągle myślisz, że sutanna, to "immunitet" na wszelki barbarzyństwo kleru! Czas już na was...cywilizacja was ***********
  • ~Ragal
    (2018-09-15 13:06)
    Ten ****** Zaczek moze skoczyc
  • ~uza
    (2018-09-15 12:51)
    Moze by tak któryś z rezyserów pokusił sie o nakrecenie filmu ukazujaego ile Kościół i kler zrobili i robia dobrego? Poniewaz wlasnie jest gorąca sprawa pedofilii, to łatwo w takim okresie wzbudzac wrogie nastroje.Owszem, nie nalezy niczego złego ukrywać, ale jest takie powiedzenie, ze"na pochyłe drzewo kazda koza skacze", to łatwo rozogniać sytuację. Może by tak poszukać pedofilów w innych srodowiskach, tam dopiero by się zaroiło!
  • ~Ktos sie boi Biblii
    (2018-09-15 12:25)
    Film jest be,a co z Biblia ?.Gdzie w Biblii jest mowa o celibacie,zakonach meskich i zenskich.Dalej w ,ktorym miejscu jest w Biblii,nakaz oddawania czci,Maryji,i innym tzw swietym ?.Sa natomiast w tej sprawie zakazy !.Watykanu w Biblii nie ma ,podobnie jak ksiezy !.Sw.Piotr Apostol mial tesciowa,inni apostolowie tez sie zenili.Biblia jest najwyzszym autorytetem,nie ma kosciolow zbawiajacych,ale jest Jeden Syn Bozy Pan Jezus Chrystus.
  • ~makumba
    (2018-09-15 11:44)
    Miało boleć, i boli. Oj, baaardzo!!!
  • ~jj25
    (2018-09-15 11:07)
    Z uwagi na wściekły skowyt KLECHÓW i PiS-u, chętnie obejrzę ten film. :)
  • ~żaden z NICH nawet nie ujrzy Królestwa Niebios
    (2018-09-15 10:41)
    Gdyby Pan Jezus przyszedł w ciele do współczesnej Polski i mówił dokladnie to co mówił 2000 lat temu, to kler katolicki pod budynkiem M.S. darł by się do pana xyZ " ukrzyżuj" i " nie mamy króla tylko cesarza ,na ulicy ...."
  • ~Damian
    (2018-09-15 08:45)
    Co Isakiewicz prawda z ekranu w oczy kole. Boli? i ma boleć obludni faryzeusze.
  • ~Proboszcz
    (2018-09-15 07:50)
    Raczek do spowiedzi za czyny nieludzkie AMEN
  • ~Wikary
    (2018-09-15 07:16)
    Przykre ,to bardzo przykre, zobaczyc wlasna twarz w lustrze PRAWDY! Prawda, ksiezulki?
  • ~dal
    (2018-09-15 01:44)
    Ludzie czy kapujecie? Film przed premiera pokazano wybranej grupie ksiezy!!! To wlasnie swiadczy o prawdziwej potedze KK w Polsce!
  • ~Vp
    (2018-09-15 01:42)
    Czyzby zobaczyl siebie?
  • ~motek
    (2018-09-15 00:32)
    Na myśl o bandytach w czarnych kieckach zbiera mi się na wymioty i muszę myśleć o gilotynie. Hmmm... winny pewnie wpływ Rewolucji Francuskiej...?

Może zainteresować Cię też: