"Prawdziwa miłość" to historia gwałtownej miłości młodej nauczycielki języka niemieckiego, granej przez Florence Loiret Caille, do drobnego złodziejaszka – Bruna (w tej roli młody Depardieu). Miłości, która zaprowadzi oboje do tragicznego finału. Teraz film będą mogli obejrzeć także polscy widzowie.

"Do polskich kin wprowadziliśmy do tej pory dwa filmy, oba nakręcone w Szwecji" – mówi Dominika Druch przedstawicielka dystrybutora "Prawdziwej miłości". – "Teraz proponujemy polskim widzom dwa filmy, >>Prawdziwą miłość<< i >>Po tamtej stronie<<. Widzowie będą mogli je zobaczyć w kinach m.in. w Szczecinie, Katowicach, Wrocławiu i Toruniu".

Film wejdzie na ekrany polskich kin 5 sierpnia. Trzy tygodnie później, 26 sierpnia, rozpoczną się pokazy drugiego z filmów"Po tamtej stronie".

W obu filmach wystąpił Guillaume Depardieu, syn Gerarda, również aktora, którego polscy widzowie mogą znać m.in. z filmu "Danton" bądź z roli Obelixa, w kilku filmowych adaptacjach komiksu "Przygody Gala Asterixa". Młody Depardieu nie dożył premiery dwóch swoich ostatnich filmów; zmarł na zapalenie płuc w roku 2008. Do chwili śmieci, Guillaume Depardieu wystąpił w ponad 30 filmach.

Obraz Sarah Leonor prezentowany był na festiwalach filmowych w Locarno, Sao Paulo oraz na rumuńskim festiwalu IndieLisboa, gdzie otrzymał nagrodę Firpresci.