Film w reżyserii Thei Sharrock jest ekranizacją powieści Jojo Moyes, która trafiła na prestiżową listę bestsellerów "New York Timesa". Moyens dwukrotnie przyznawano nagrodę Romantic Novel of the Year. I nic dziwnego, bo to specjalistka od pełnych emocji wyciskaczy łez.

Reklama
Media

"Zanim się pojawiłeś" jest historią Louisa "Lou" Clark (w tej roli Emilia Clarke, najbardziej znana jako matka smoków, czyli Daenerys Targaryen z "Gry o tron") – ekscentrycznej 26-latki z małego, angielskiego miasteczka, która nie wie, co zrobić ze swoim życiem? Zostaje opiekunką Willa Traynora (Sam Claflin, to on był Finnickiem Odairem, jednym z trybutów z "Igrzysk śmierci") – przykutego do wózka inwalidzkiego młodego bankiera, któremu po wypadku żyć się zupełnie nie chce. Przeciwnie – marzy o śmierci, planuje ją i to ona, nie życie, staje się jego celem. Dziewczyna postanawia pokazać mu, że jest jeszcze nadzieja na szczęście…

Premiera "Zanim się pojawiłeś" ("Me Before You") zaplanowana została na 3 czerwca 2016 roku. Do polskich kin film trafi tydzień później. Do sieci trafił właśnie nowy zwiastun romantycznej opowieści:

Reklama