"Greckie wakacje". O czym jest film?

Kiedy Olive odkrywa, że jej chłopak ją zdradza, postanawia wrócić do Grecji do swojego rodzinnego domu, aby uleczyć złamane serce. Tam spotyka się z wrogością miejscowych, którzy sprzymierzają się, aby uprzykrzyć jej życie. Właśnie wtedy Olive spotyka Jeta, rezolutnego dziewięciolatka, który przychodzi jej na ratunek. Zostaje jej przewodnikiem, negocjatorem i przyjacielem, sprawiając, że Olive nadaje swojemu życiu nowy sens, a przy okazji, również dzięki nowo poznanemu facetowi, spędza najpiękniejsze greckie wakacje.

"Greckie wakacje" inspirowane życiem

Reklama

To pierwszy film reżyserki Bonnie Rodini. Pomysł na historię zaczerpnęła z własnego życia. Podobnie jak główna bohaterka, także była samotną kobietą szukającą miłości.

Jak mówi reżyserka - byłabym szczęśliwa, gdyby mój film był dla widzów chwilową ucieczką, gdyby się na nim śmiali i być może uronili łzę. Wtedy uznałabym, że dobrze wykonałam swoje zadanie. Chciałabym również, aby samotne kobiety na całym świecie zobaczyły, że są inne alternatywy dla miłości, a nie tylko jej tradycyjna forma, do której się nas wychowuje i w którą wszyscy wierzymy - mówi Bonnie Rodini.

"Greckie wakacje". Gdzie obejrzeć?

Reklama

Film będzie można zobaczyć na Playerze, Premierach Canal+, Polsat Box Go, Rakuten TV, PlayNow, Cineman oraz Mojeekino.pl.

Trwa ładowanie wpisu