"The Curse". O czym będzie serial?

Bohaterami serialu są Whitney i Asher Siegel, nowożeńcy, którzy próbują przekonać do swojej wizji ekologicznego życia i budownictwa mieszkańców miasteczka Española w Nowym Meksyku. Ich plany krzyżuje jednak Dougie – ekscentryczny producent, który widzi w ich historii świetny temat na reality show. Kiedy para zaczyna podejmować wątpliwe etycznie decyzje, ich konsekwencje szybko odbijają się na ich związku.

"The Curse". Kto stoi za serialem?

Reklama

"The Curse" to koprodukcja SHOWTIME oraz A24. Współtwórcami, współscenarzystami i producentami wykonawczymi "The Curse"Benny Safdie i Nathan Fielder. Za reżyserię odpowiada Nathan Fielder. Producentami wykonawczymi serialu reprezentującymi wytwórnię Fruit Tree są Emma Stone, Dave McCary i Ali Herting. Josh Safdie pełni funkcję producenta wykonawczego z ramienia wytwórni Elara.

Reklama

Główne role w serialu grają Emma Stone ("La La Land"), Nathan Fielder ("Próba generalna") i Benny Safdie ("Oppenheimer"). Gościnnie na ekranie pojawiają się nominowany do Oscara Barkhad Abdi ("Kapitan Phillips), nominowany do Emmy Corbin Bernsen ("Dentysta") oraz Constance Shulman ("Orange Is the New Black").

Reklama

"The Curse". Kiedy premiera?

Serial będzie można oglądać w SkyShowtime od piątku 5 stycznia. Pierwszych pięć odcinków zostanie udostępnionych w dniu premiery, a pozostałych pięć swoją premierę będzie miało w piątek 16 lutego.

Trwa ładowanie wpisu