Programy i seriale

Hydraulicy z Białego Domu (White House Plumbers) - Produkcja opowiada o tym, jak E. Howard Hunt i G. Gordon Liddy przypadkowo doprowadzili do obalenia prezydentury Nixona, którą gorliwie próbowali chronić.

Bez grzechu (Without a Sin) - Thriller psychologiczny badający relacje między pogrążoną w żałobie matką a mężczyzną przebywającym w więzieniu za zabójstwo jej córki.

Reklama

Wojewnicy Jednorożca (Unicorn: Warriors Etarnal) - Drużyna starożytnych wojowników chroni świat przed złem. Nagle bohaterowie muszą nie tylko chronić ludzkość przed siłami ciemności, ale także odnaleźć się w swoich nowych nastoletnich ciałach i emocjach.

Reklama

Po obu stronach otchłani (Two Sides of the Abyss) - Kiedy mężczyzna, który zamordował jej nastoletnią córkę, zostaje przedterminowo zwolniony, policjantka Luise Berg podejrzewa, że w rzeczywistości realizuje on nikczemny plan zemsty. Nikt jej jednak nie wierzy.

Mariachi (Mariachis) - Z powodu choroby Alzheimera Rosendo Cuevas pamięta tylko swoją młodość, kiedy był piosenkarzem. Jego żona Lucía i ich dzieci postanawiają więc użyć muzyki jako narzędzia terapeutycznego, które ostatecznie zbliża członków rodziny i zmienia ich życie.

Wielka III - Serial komediowy w satyryczny sposób przedstawiający młodość Katarzyny Wielkiej.

Reklama

Wybrane filmy

Demonlover - Dwie firmy specjalizujące się w cyberkulturze, Mangatronics i Demonlover, konkurują o wyłączną dystrybucję pornograficznych animacji 3D w Internecie. Pierwsza z nich rekrutuje Diane do zniszczenia interesów drugiej od wewnątrz.

Po maju (Something in the Air) - W 1971 roku francuski licealista Gilles daje się porwać przez ducha tamtych burzliwych czasów. Rozdarty między solidarnością z przyjaciółmi a osobistymi ambicjami, zakochuje się w Christine.

To wspaniałe (C'est Maqnifique) - Kiedy Pierre odkrywa, że jego rodzice nie są jego prawdziwymi rodzicami, chce dowiedzieć się, kim jest i skąd pochodzi. Bohater łączy siły z niejaką Anne, która pomaga mu w poszukiwaniach.

Wdowy (Widows) - Kiedy czterech uzbrojonych rabusiów zostaje zabitych podczas próby napadu, wdowy po nich, które nie mają ze sobą nic wspólnego oprócz długów pozostawionych przez przestępczą działalność ich mężów, postanawiają wspólnie zawalczyć o swoją przyszłość.

Goście (Speak No Evil) - Duńska rodzina odwiedza holenderską rodzinę, którą zapoznali podczas wakacji. To, co miało być idyllicznym weekendem, powoli zaczyna zamieniać się w koszmar, gdy Duńczycy starają się zachować uprzejmość w obliczu nieprzyjemności.

Romantyczny przewodnik po zaginionych miejscach (Romantic Guide to Lost Places) - On ma ponad pięćdziesiąt lat, a ona jest dwie dekady młodsza. Oboje żyją ze swoich kłamstw i nie mają zamiaru tego zmieniać. Są sąsiadami, ale nigdy się nie spotkali. Pewnego dnia mężczyzna ląduje na niewłaściwym piętrze, co zmienia życie ich obojga.

Rabiye Kurnaz kontra George W. Bush (Rabiye Kurnaz vs. George W. Bush) - Bitwa o uwolnienie syna z Guantanamo przenosi turecką gospodynię domową Rabiye Kurnaz z jej szeregowego domu w Bremie prosto do Sądu Najwyższego w Waszyngtonie. U jej boku stoi prawnik zajmujący się prawami człowieka, Bernhard Docke.

Rimini - Richie Bravo, niegdyś odnosząca sukcesy gwiazda muzyki pop, stara się wiązać koniec z końcem w zimowym Rimini. Mężczyzna jest uwięziony między alkoholowym a koncertami dla autobusów pełnych turystów. Pewnego dnia jednak jego świat zaczyna się walić.

Aida (Where Are You Going, Aida?) - Aida pracuje jako tłumaczka w holenderskiej bazie ONZ w Srebrenicy. Wraz z rodziną i 20 tys. innych bośniackich muzułmanów szuka schronienia przed zbliżającą się armią serbsko-bośniacką.

Przejażdżka (Joyride) - Pełen złości nastolatek przypadkowo wyrusza w podróż z doświadczoną przez życie kobietą i jej malutkim dzieckiem.

Chciałem się ukryć (Hidden Away) - Antonio zostaje wydalony ze Szwajcarii do Włoch wbrew swojej woli. Żyje w biedzie nad brzegiem Padu, ale nigdy nie porzuca swojej pasji do rysowania.

Pierwsza miłość (First Love) - Vittorio szuka kobiety, która pasuje do jego ideału. W końcu spotyka słodką i inteligentną Sonię. Jego zdaniem jednak kobieta waży za dużo. Sonia staje się więźniem ich miłosnej gry, która szybko przeradza się w wzajemną masochistyczną rozgrywkę.

Wonder Woman - Gal Gadot w roli nieustraszonej Wonder Woman, która zrobi wszystko, żeby uchronić świat przed wojną i chaosem.

Gra w klucze (The Key Game) - Komedia, w której zaprzyjaźnione pary wymienią się kluczami… i partnerami. Obraz mówi o poszukiwaniu przyjemności i spełnienia w życiu.

Najdłuższy weekend (The Longest Weekend) - Trójka rodzeństwa spotyka się ponownie pod jednym dachem, gdy ich ojciec, powraca do ich życia. Każde z nich musi zdecydować, czy pojednanie leży w jego najlepszym interesie.

Bodies Bodies Bodies - Grupa bogatych 20-latków planuje imprezę w odległej rodzinnej rezydencji. Szybko gra towarzyska między nimi staje się śmiertelnie niebezpieczna i wymyka się spod kontroli. Świeże i zabawne spojrzenie na fałszywe przyjaźnie.

Złodziej tożsamości. Historia prawdziwa (True Story) - Historia zhańbionego dziennikarza, który zostaje wciągnięty w grę w kotka i myszkę z oskarżonym o morderstwo mężczyzną.

Lunana. Szkoła na końcu świata (Lunana. A Yak in the Classroom) - Młody nauczyciel z Bhutanu marzy o przeprowadzce do Australii, by zostać piosenkarzem. Trafia jednak do odległej szkoły w wiosce, do której można dotrzeć tylko konno lub pieszo. Na miejscu musi pracować bez prądu, podręczników, a nawet tablicy.

Ocean czasu (Sea of Time) - Lucas i Johanna żyją w latach 80., szaleńczo zakochani, w świecie pełnym marzeń i ideałów. Niestety nagle rozdziela ich wypadek podczas rejsu po Atlantyku. Trzydzieści pięć lat później spotykają się jednak ponownie.

Siostry (Sisters) - 13-letnia Anastasia i 9-letnia Diana to siostry, które mieszkają w łotewskim sierocińcu. Kiedy dowiadują się, że amerykańska rodzina jest gotowa na ich adopcję, Diana nie może się doczekać przeprowadzki. Anastazji jednak pomysł znacznie mniej się podoba.

Fantastyczny Pan Lis (Fantastic Mr. Fox) - Pan i pani Lis prowadzą szczęśliwe życie rodzinne ze swoim ekscentrycznym synem Ashem i odwiedzającym go siostrzeńcem Kristophersonem. Wszystko do czasu, gdy Pan Lis wraca do swoich starych zwyczajów.

Zadzwoń do Jane (Call Jane) - Joy spotyka grupę aktywistek, gdy ciąża staje się zagrożeniem dla jej życia. Po udanym zabiegu, bohaterka zaczyna potajemnie dołączać do kobiet w ich kryjówce i w ten sposób zaczyna się jej nowa, zaangażowana społecznie przygoda.

Taurus - Wschodzący gwiazdor muzyki boryka się z dużymi problemami i nieustannie szuka inspiracji do kolejnego utworu. Niespodziewanie dilerka narkotyków i jego była dziewczyna popychają go w coraz większą pustkę.

Dokumenty

Habemus papam - mamy papieża ( We Have a Pope) - Po śmierci papieża zwołuje się konklawe kardynałów w celu wybrania następcy. Gdy Watykan przygotowuje się do ogłoszenia światu nowej głowy Kościoła, mężczyzna wpada w panikę, co skłania jego podwładnych do wezwania terapeuty.

1000% mnie: wymieszane dorastanie (1000%Me: Growing Up Mixed) - Pełnometrażowy film dokumentalny o dorastaniu w Ameryce jako przedstawiciel rasy mieszanej.

Oto Selma Blair (Introducing, Selma Blair) - Obraz kreśli intymny portret aktorki Selmy Blair, kiedy ta stara się przyzwyczaić się do życia ze stwardnieniem rozsianym.

Lady Gucci: historia czarnej wdowy (Lady Gucci - The Story od Patrizia Reggiani) - Była pani Gucci, Patrizia Reggian, opowiada swoją historię - od spotkania z Maurizio i wybuch miłość między nimi, przez ich legendarnym ślubie po koszmar, który po nim nastąpił.

Nowości dzień po dniu (1-15 maja)

1 maja

Królowe Berlina II, odc. 5-6

30-metrowa fala II, odc. 3

Sukcesja IV, odc. 6

Barry IV, odc. 4

Ktoś, gdzieś II, odc. 2

Royal Crackers, odc. 7

Przegląd tygodnia. Wieczór z Johnem Oliverem X, odc. 10

Demonlover

Po maju

Habemus papam - mamy papieża

2 maja

Młody sheldon VI, odc. 18

Pani Davis, odc. 5

Hydraulicy z Białego Domu, odc. 1

3 maja

Dave III, odc. 3

All American V, odc. 18

1000% mnie: wymieszane dorastanie

4 maja

Rycerze Gotham, odc. 6

Bez grzechu, odc. 1-4

Miłość i Śmierć, odc. 4

To wspaniałe

Oto Selma Blair

5 maja

Na planie XX, odc. 18

Stamtąd II, odc. 2

Wojewnicy Jednorożca, odc. 1-2

#BringBackAlice, odc. 5

Wdowy

Goście

Romantyczny przewodnik po zaginionych miejscach

Rabiye Kurnaz kontra George W. Bush

Rimini

Aida

6 maja

Moley, odc. 27-39

A Black Lady Sketch Show IV, odc. 4

7 maja

Przejażdżka

Chciałem się ukryć

8 maja

30-metrowa fala II, odc. 4

Sukcesja IV, odc. 7

Barry IV, odc. 5

Ktoś, gdzieś II, odc. 3

Przegląd Tygodnia. Wieczór z Johnem Oliverem X, odc. 11

Royal Crackers, odc. 8

Po obu stronach otchłani, odc. 1-2

Pierwsza miłość

Wonder Woman

9 maja

Młody Sheldon VI, odc. 19

Pani Davis, odc. 6

Hydraulicy z Białego Domu, odc. 2

10 maja

Dave III, odc. IV

All American V, odc. 19

11 maja

Rycerze Gotham, odc. 7

Miłość i Śmierć, odc. 5

Gra w klucze

Najdłuższy weekend

Lady Gucci: historia czarnej wdowy

12 maja

Na planie XX, odc. 19

Stamtąd II, odc. 3

Mariachi, odc. 1-8

Wojewnicy Jednorożca, odc. 3

#BringBackAlice, odc. 6

Bodies Bodies Bodies

Złodziej tożsamości. Historia prawdziwa

Lunana. Szkoła na końcu świata

Rose

Ocean czasu

Siostry

Fantastyczny Pan Lis

Zadzwoń do Jane

Taurus

13 maja

The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe, odc. 1-8

Black Lady Sketch Show IV, odc. 5

Wielka III, odc. 1-10

15 maja

30-metrowa fala II, odc. 5

Sukcesja IV, odc. 8

Barry IV, odc. 6

Ktoś, gdzie II, odc. 4

Przegląd tygodnia. Wieczór z Johnem Oliverem X, odc. 12

Royal Crackers, odc. 9

Po obu stronach otchłani, odc. 3-4