Pomysł na komedię kryminalną rodził się w głowach Steve’a Martina, Dana Fogelmana i Johna Hoffmana już od dłuższego czasu.

O czym są "Zbrodnie po sąsiedzku"?

Dostępny na Disney+ serial "Zbrodnie po sąsiedzku" opowiada o trójce nieznajomych (w tych rolach: Steve Martin, Martin Short i Selena Gomez), których połączyła wspólna pasja, jaką są prawdziwe zbrodnie. Niespodziewanie zostają wplątani w jedną z nich. Kiedy w ekskluzywnym apartamentowcu na Upper West Side, gdzie mieszkają, dochodzi do makabrycznej śmierci, trio podejrzewa, że było to morderstwo. Wykorzystują oni swoją wiedzę, którą zdobyli między innymi podczas słuchania podcastów o tematyce true crime, aby odkryć prawdę i rozwikłać zagadkę tajemniczej śmierci jednego z lokatorów. W tym celu zakładają swój własny podcast, w którym dokumentują i analizują zdobyte poszlaki, odkrywając przy okazji sekrety, jakie skrywa budynek. Wkrótce okazuje się, że morderca może być pośród nich, a bezpieczeństwo trójki śledczych jest zagrożone. Muszą więc znaleźć zabójcę, zanim będzie za późno…

Twórcami i scenarzystami serialu "Zbrodnie po sąsiedzku" są Steve Martin i John Hoffman ("Grace i Frankie", "Spojrzenia"). Są oni również producentami wykonawczymi wraz z Martinem Shortem, Seleną Gomez, Danem Fogelmanem (“Tacy jesteśmy”) oraz Jessem Rosenthalem. Serial wyprodukowany jest przez wytwórnię 20th Television, będącą częścią Disney Television Studios.

Reklama

Trwa ładowanie wpisu