W dniu premiery w serwisie na widzów czekać będą dwa odcinki serialu, a kolejne dodawane będą co piątek.

Obsada serialu

W produkcji występują: Marisa Davila jako Jane, Cheyenne Isabel Wells jako Olivia, Ari Notartomaso jako Cynthia, Tricia Fukuhara jako Nancy, Shanel Bailey jako Hazel, Madison Thompson jako Susan, Johnathan Nieves jako Richie, Jason Schmidt jako Buddy, Maxwell Whittington-Cooper jako Wally i Jackie Hoffman jako wicedyrektor McGee.

Reklama

Fabuła serialu

Akcja tego rozśpiewanego serialu toczy się cztery lata przed fabułą kultowego filmu "Grease". W 1954 roku, nim rock and roll stał się modny, a gang T-Birds zyskał sławę najfajniejszego w szkole, cztery zbuntowane outsiderki postanawiają zacząć żyć na swoich zasadach. Ich bunt szybko wywołuje w szkole moralną panikę, która na zawsze zmieni liceum Rydell High.

Twórcy serialu

Scenarzystką i jedną z reżyserek serialu jest Annabel Oakes (Atypical, Transparent), która pełni też funkcje showrunnerki i producentki wykonawczej. Za produkcję serialu odpowiadają również Marty Bowen i Wyck Godfrey reprezentujący wytwórnię Temple Hill, a także Adam Fishbach i Alethea Jones (Made For Love, Dollface, Evil), która jest też reżyserką pilota i dwóch odcinków.

W gronie producentów wykonawczych znaleźli się także Erik Feig i Samie Kim z wytwórni PICTURESTART, a producentką serialu jest Grace Gilroy. Za choreografię odpowiada Jamal Sims, pełniący też funkcję reżysera, a twórcą i producentem muzyki jest nominowany do nagrody Grammy Justin Trante.