"Polityka" Patryka Vegi pod ostrzałem. "Długi, ponury, chwilami nudny". "Chciałam uciec z kina"

| Aktualizacja:

"Polityka" Patryka Vegi to nie jest dobry film - tak zgodnie twierdzą krytycy. "Film nie jest zabawny ani trochę" - mówi Tomasz Raczek. Kamil Śmiałkowski stwierdza natomiast, że Vega "dał swoim widzom film słaby, mdły, nudnawy i nijaki. Ani atrakcyjny, ani zabawny, ani też po prostu dobry "

wróć do artykułu
  • ~Aron
    (2019-09-15 19:33)
    A CZY NORMALNY BYŁ NA TYM BADZIEWIU ?
  • ~mysz.1974
    (2019-09-12 07:46)
    Mnie te recenzje bardzo cieszą. Vega już dawno powinien wycofać się z życia publicznego, a najlepiej jak by poszedł na bardzo długie leczenie do szpitala psychiatrycznego.
  • ~Roman
    (2019-09-11 19:11)
    Taki film ze PIS wygra
  • ~Zyga
    (2019-09-11 19:09)
    Ten film jest tak glupi i beznadziejny ze az przeraza nie wiem co mial rezyser na mysli
  • ~kul
    (2019-09-09 12:42)
    Bardzo dobry film pokazujący, jak ,,politycy" traktują swoich wyborców i gdzie mają Polskę.
  • ~Jakub
    (2019-09-09 11:26)
    Najgorszy film jaki p. Vega zrobil. Nuda, scenriuszowy chaos. po 30 min wyszedlem z kina. Szkoda tylko tych kilku dych. Pozdrawiam
  • ~Bruno876532
    (2019-09-09 01:11)
    Brawo waga druga kadencja PiS PEWNA
  • ~cinema1
    (2019-09-08 22:13)
    Byłem na tym w kinie - ocena filmu... Coś jak powieść "Ferdydurke" Szkoda czasu i pieniędzy, najgorzej że przez takie agresywne promowanie filmu kina pękają w szwach, ludzie są rozczarowani a Ci co mieli zarobić mooocno zarabiają
  • ~Głos Poznaniaka
    (2019-09-08 21:46)
    Ten film to szabelka i konk przeciwko pancernym tygrysom... Spokojnie można puszczać w TVP.
  • ~zaba
    (2019-09-08 19:24)
    głupszego filmu nie widziałem,jesli to mozna filmem nazwac
  • ~Dan
    (2019-09-08 09:29)
    Zdesperowana opozycja posłużyła się filmem, niestety nie mają pomysłu na Polskę. Zafałszowany obraz postaci Prezesa Kaczyńskiego, został przedstawiony jako człowiek nie rozmawiający z ludem tylko wydający dyspozycje i to nawiązanie do LGBT... porażka. Prawda sama się obroni 13 października.
  • ~Majki
    (2019-09-07 22:20)
    Patryku Vega kawał dobrej roboty film i przekaz jaki chciałeś przekazać ja rozumiem co chciałeś udowodnić czekam na film pod tytułem Duda . Byłem w kinie na filmie ma pan jaja ja bym sie bał ale pan to ma jaja żeby takie sceny zrobić super czekam na kolejne filmy a jest ich 16 wiec jest co oglądać szanuje pana .
  • ~Piotruś
    (2019-09-07 12:02)
    Marna kopia "ucho prezesa"
  • ~Znaff.ca
    (2019-09-07 11:32)
    Raczek? to tylko jakiś Raczek, taki niby krytyk filmowy, niby klakier, a w zasadzie człowiek - guma.Bez kręgosłupa moralnego. Brak słów.
  • ~Letho
    (2019-09-07 09:23)
    Krytyk filmowy to ma ciężką pracę jednak. Bo jak przyjdzie recenzować Vegę to chciał, niechciał ale na film trzeba iść. A co się zobaczy to już nieda się odzobaczyć.
  • ~krystek
    (2019-09-07 09:01)
    tak walcza tylko ludzie nie uczciwi aby obrazic drugiego czlowieka co ten vega chcial pokazac i pomoc opozycj same wydumane sceny i takto bywa kto dolki kopie sam w nie wpada
  • ~Ave
    (2019-09-06 19:45)
    Co byscie chcieli..."Dlugi, ponury, chwilami nudny" ...taki jak rzady PIS....
  • ~Ukulele
    (2019-09-06 19:09)
    Czy naprawdę istnieją ludzie, którzy myślą, że jakimś filmem w kinie wpłyną na wynik wyborów w październiku??
  • ~dEe
    (2019-09-06 16:32)
    Patryk Vega. Zbawca Narodu Polskiego... Drugi Kijowski
  • ~ann