Misiewicz pozywa Vegę. Za "homoseksualny romans" w filmie "Polityka" domaga się miliona złotych

| Aktualizacja:

Pozew z powództwa b. rzecznika i szefa gabinetu politycznego MON Bartłomieja Misiewicza przeciwko twórcom i dystrybutorom filmu "Polityka" Patryka Vegi wpłynął w piątek do Sądu Okręgowego w Poznaniu. Misiewicz domaga się m.in. przeprosin w prasie i 1 mln zł.

wróć do artykułu
  • ~Zorro
    (2019-07-12 13:06)
    Cwany pan Vega zdaje się na to właśnie liczył, zasłużony pan Misiewicz dał się wkręcić...
  • ~ŁAWNIK SĄDOWY
    (2019-07-12 13:13)
    Panie Misiewicz wydoi Pan tą HIENĘ niech nie myśli ten PSEŁDO ARTYSTA że jest BEZKARNY jak ta TARGOWICA z PO
  • ~a_w_domu_wszyscy_są
    (2019-07-12 13:29)
    Jejku jejku czego tu się wstydzić Misiu, zaraz do sądu bez przesady
  • ~Karmen
    (2019-07-12 13:30)
    Fajne to . Na klasę Miśka . Nikt filmu nie widział a Misiek już zarobił bańkę . A czemu nie dwie bańki ?. Antoś też by się załapał.
  • ~ds
    (2019-07-12 13:45)
    Panie Misiewicz, z praw autorskich miałbyś Pan więcej..
  • ~zefir
    (2019-07-12 15:08)
    Teraz na topie P Misiewicz no to p Maciarewicz steruje a co z komisją ( SMOLEŃSKĄ )
  • ~tym
    (2019-07-12 15:36)
    a misio warty choc pare drobnych.to nie obraza tylko zwykle zapytanie.
  • ~Uderz w stół a nożyce się odezwą...
    (2019-07-12 15:40)
    chyba coś jest na rzeczy, że misiek tak emocjonalnie zareagował
  • ~HomoMiś
    (2019-07-12 16:01)
    co krok - bąk...!
  • ~zocha
    (2019-07-12 16:35)
    świetna reklama filmu i wielomilionowa widownia gwarantowana
  • ~napawam się obrzydzeniem
    (2019-07-12 17:04)
    siedział za krótko, dupsko przestało swędzieć?
  • ~tj
    (2019-07-12 18:45)
    Homoseksualizm nie jest karalny to jest orientacja za co niby miałby odpowiadać autor filmu.Poza tym nie pomówił Misia publicznie że jest homo.Misiu liczy na łatwą kase żeby znów poszaleć w lokalach.
  • ~kinoman
    (2019-07-12 18:52)
    oj będzie się działo.no i gitara.wybrańcy narodu już zaczynają się denerwować.
  • ~zin
    (2019-07-12 18:57)
    ciekawym coz tez laczylo tego starca ze otoczyl sie takimi mlodymi i to ze stoi tak wysoko w tej hierarchi pisowskiej
  • ~patryjota
    (2019-07-13 11:55)
    ten fpaszkfil powinien zostać w polskie zdelegzowanny a ten cały Vege surowo ukarany
  • ~Anton & Misio
    (2019-07-16 08:34)
    Aromatyczne KAKAŁKO wypite w pracy
  • ~konsul
    (2019-07-19 11:44)
    Bardzo POMOCNE dla SADU moim zdaniem (nie jestem prawnikiem),byloby NADANIE STATUSU SWIADKA KORONNEGO panu Antoniemu M!!!.Jestem pewien,ze OPINIA PUBLICZNA przelknie gorzka wiadomosc o powolaniu przez WYSOKI SAD bieglych EKSPERTOW d/s psychiatrii i seksuologii, oraz KOSZTAMI z TYM ZWIAZANYMI!!! Bardzo pomocne jest takze zdanie KRYTYKOW FIMOWYCH!!! Trwamy wyrozumiale przy Smolensku moze z "POLITYKA" pana Patryka Vegi Eksperci pokaza INTELEKT i ZNAJOMOSC w TEMACIE !!!
  • ~OSCAR- nominowany
    (2019-07-19 12:14)
    Misio jest jak to gdzieniegdzie mowia GLUPI NASZCZYNT,albo ma UDZIALY w FILMIE!!! Kto by wpadl na taki POMYSL, zeby za kase podatnika (wysoki sad) ROZLEKLAMOWAC juz DOCHODOWY a jeszcze w pieluchach FILM? Sam kupie 2 kasety. Jedna bez dziwieku,bo stekanie chlopa mnie wku- -wia!!!
  • ~rezyser
    (2019-07-19 13:19)
    To i film "O Dwuch Takich co Ukradli Ksiezyc" jest posadzeniem znanych osob o CZYN KARALNY!!! Z przyczyn naturalnych NIE MOGLI tego UCZYNIC!!! Ich WZROST nawet w wersji J+L niekoniecznie wystarczylby do wymiany zarowki. KRASC mozna,ale nie od razu KSIEZYC!!!
  • ~Salcie
    (2019-07-22 22:15)
    Misiek członkiem partii Wiosna i Bedronka

Może zainteresować Cię też: