Tłumy w kinach i fatalne recenzje. "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" widziało już 1,5 mliiona widzów

| Aktualizacja:

Krytycy nie zostawili na filmie suchej nitki. Najgorszy zarzut jest taki, że film jest zwyczajnie nieśmieszny. I co? "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" w ciągu niecałych dwóch tygodni wyświetlania na ekranach przyciągnął już ponad 1,5 miliona widzów! Komedia Kordiana Piwowarskiego według scenariusza Ilony Łepkowskiej przyciąga do kin rzesze Polaków w całym kraju.

wróć do artykułu
  • ~ .
    (2019-02-06 22:14)
    Dla dominujących w tej sekcie recenzentów, wszystko co nie z tfuena, to do zjechania. Tylko swoi dla swoich. "Mi tu dobrze, mi tu kadzą". To chore wsobne plemię.
  • ~riddick
    (2019-02-06 17:52)
    Co jest lepsze? Tłumy w kinach i złe recenzje czy puchy w kinach i super recenzje? Ewidentne wybrzydzanie kasty bo film powstał przy współudziale TVP.Totalniakom z nienawiśći szwankuje coś pod kopułą.
  • ~krytyk
    (2019-02-07 10:22)
    za to tvn-owskie planety singli to szczyt sztuki aktorskiej oraz wysoki poziom scenariusza i komedii...
  • ~Pawello
    (2019-02-07 08:10)
    Nie ważne czy TVP czy TVN czy Trwam i Pan Bóg wie co jeszcze.. Ten film to gniot tak straszny, że aż boli. Wysiedzialem z szacunku do wydanych pieniędzy.. Pani Kasia z całym szacunkiem do tego co przeszła.. No niestety.. Drętwo to wyszło.. Co gorsza Pani Łaniewska niestety na siłę. "wnuniu" nie ma tego polotu co "córciu".. Wolańskich za mało, za to Mucha gwiazda.. Zjarani Goździkowie - za dużo ich, miałem wrażenie że scena z pomidorami się nie zakończy.. Jedynie Skrzynecka na plus. Ale to mało. Jestem na NIE!!!!
  • ~jak
    (2019-02-07 00:23)
    bo to jest zwyczajnie źle napisany scenariusz i obojętnie kto by go promował. czy TVN, czy TVP, czy Polsat. Narzeczony na niby tez zjechany bo był koszmarne grany, a promowany przez Polsat. I co też zmowa krytyków? Litości.
  • ~Rafik124
    (2019-02-07 16:31)
    Tragedia nie da się tego ogladać,cały film jest dominacją najaranych Gozdzików!!
  • ~Wieloryb
    (2019-02-06 20:56)
    Dno.
  • ~tandem
    (2019-02-07 16:25)
    masakra - trzeba być inwalidą umysłowym i emocjonalnym żeby sycić się takim chłamem...
  • ~Kobieta
    (2019-02-07 22:12)
    Nie pofatyguję się oglądnąć. Pamiętam poprzedni kicz.
  • ~jarek
    (2019-02-07 17:41)
    Widać, odgrzewane kotlety nie wszystkim smakują. ;)
  • ~WX
    (2019-02-08 00:03)
    Kurcze to jest spoko film, a krytycy jak zwykle swoje. Na szczescie ludzie maja wiecej oleju w glowie niz krytycy. A zazdrosnikom sukcesu zycze wiecej dystansu :)
  • ~dom
    (2019-02-08 01:31)
    A kim ona(KKP) jest zeby ja cytowac

Może zainteresować Cię też: