Jan Kobuszewski obchodzi 82. urodziny, ale nie ma powodów do świętowania

Jan Kobuszewski – legenda sceny i kina, jeden z najbardziej lubianych polskich aktorów – kończy dziś 82 lata.

wróć do artykułu
  • ~Jose
    (2017-03-12 12:04)
    Na emeryturę przeszedł za rządów Tuska i Zdrojewskiego
  • ~jose
    (2017-03-12 11:59)
    To PO dało mu taką emeryturę
  • ~teresa duda
    (2017-03-10 12:01)
    w Polsce nikt nie dba ani nie mówi o starych chorych ludziach. Wydaje się pieniądze na budowę świątyń , nie przydatnych obiektów. Wydaje się kasę na pancerne limuzyny choć nie są potrzebne, bo tylko idioci biją się zamachu, Tylko cwaniacy mają się dobrze.
  • ~ewa
    (2017-03-09 18:38)
    2 tys. to nie tak źle! Większość z nas ma podobne, albo mniejsze!!!
  • ~blu
    (2017-03-09 07:37)
    100lat w zdrowiu P.Janie
  • ~ht
    (2017-03-08 22:04)
    Składek nie opłacał ? 2 tys. po 56 latach pracy, coś nie tak !?
  • ~Starosc nie radosc
    (2016-09-05 16:25)
    Jasko, na ZUS zes nie wplacal. Na lewo kase kosiles, I teraz mowisz, ze ci sie kasa z ZUSu nalezy, bo nie masz na koniak I szynke do chleba. Z Bronkiem sie zadawales, ktory w diably polecial, a z PiSem zadarles, wiec niech Cie wezmie jasna cholera.
  • ~a
    (2016-08-31 06:59)
    Mam znajoma ktora/ po studiach/ wycznia niesamowita ekwilibrystyke by utrzymac sie za 1.5 tys zl emerytury. Tak ze pan Kobuszewski ze swoimi 2 tys. zl nie zaskoczyl mnie wcale. Malo tego uwazam ze przy swoich niemalych zarobkach odprowadzal do ZUS tylko symboliczna oplate. I to byla jego decyzja.
  • ~Dr J.E.Baka
    (2016-08-31 01:13)
    Aktor to musi byc przystojny jak Stockinger z klanu a nie jakiś patyk
  • ~cccc
    (2016-08-30 07:41)
    Kolejny artysta bez pieniedzy,kto nastepny ?
  • ~olek111
    (2016-08-29 09:58)
    opieka spoleczna pomaga ..prosze tam zwrocic sie o pomoc jak my wszyscy !
  • ~abi11
    (2016-08-29 09:56)
    ..a niby czemu ma mie wi€cej...?... ma tyle ile oplacal skladki ! ..czemu ma miec wiece ? .. ja ma 1200zl... tez powinno mi sie dolozyc !
  • ~wrota do raju
    (2016-08-28 23:23)
    Pan Janek myslal ze Polska beda rzadzic caly czas ci sami zlodzieje... ale sie przeliczyl.
  • ~objazdowe kino
    (2016-08-28 23:20)
    On nie potrzebuje waszej otuchy tylko pieniedzy.
  • ~jan karzik rysiek itd...
    (2016-08-28 23:18)
    Chyba nie macie pojecia ilu ludzi w Polsce jest w potrzebie.
  • ~Harry
    (2016-08-28 20:22)
    Napiszę tak, jestem wielkim fanem talentu Kobuszewskiego. Polecam wypowiedź aktorki Zofii Czerwińskiej która w porównaniu z panem Kobuszewskim nie grała tak dużo i zapobiegliwie płaciła składki ZUS. A p. Janek NIE! To ja się pytam dlaczego ludzie pracy, przedsiębiorcy i państwo Polskie maja być dojnymi krowami! Dzieciom z ubogich rodzin odmawia się prawa 500zł! Ma rodzinę niech się zatroszczą o ojca, dziadka. I słusznie Minister Kultury z okresu zarządzania ciepłą wodą nie interweniował, służba socjalna w Polsce nie jest taka aż tak zła można się zwrócić o pomoc.
  • ~oświatowa emerytka
    (2016-08-28 09:19)
    A i tak pani Pawłowicz (i jej podobni) powie, że emeryci to darmozjady (trzeba się było uczyć itp. trele-morele).
  • ~mickiewicz
    (2016-04-25 14:13)
    A mógł się do Komiteta POdparcia Bronisława zapisać, Orła Białego by dostał i na dodatek 5 tys zł emerytury od Tuska, jak tramwajarka Krzywonos by otrzymał ?
  • ~stary emeryt
    (2016-04-25 14:09)
    No całe szczęście, bo już myślałem, że demokracji mu brakuje, jak tym trzem "Cinkaciorz" ? Panie Janie, ja też uważam, że nie było to jak za komuny ! Pół litra na łeb my wypili, syrenom do domu POjechali, na dziesiąte piętro na piechotę do domu dotarli, no tylko trochę nazajutrz na kaca trzeba było browara POpić ! A teraz niby wolność, demokracja, a na pierwsze piętro windą ciężko dotrzeć, do picia stara tylko mleko daje i nic więcej nie daje, a i POpatrzeć nie ma na co !
  • ~wojtek
    (2016-04-25 09:06)
    przeciesz uwielbial PO. I CZEGO MU NIE DALI ,, ONI JAK ARTYSCI BIEDNI A GDZIE SA OSZCZENOSCI JAK MIAL PIENIADZE, WSZYSCY CHCA OD PANSTWA , A KTO WASZYM MATKA-OJCOM DAJE PISMAKI chcesz nu daj wysli od siebie jak ja swoim rodzicom