Uroczysta premiera "Wałęsy". Prezydent, politycy, gwiazdy...

| Aktualizacja:

Dwa tygodnie temu w Wenecji, w piątek w Gdańsku, a w sobotę w Warszawie - zaprezentowany został najnowszy film Andrzeja Wajdy " Wałęsa. Człowiek z nadziei".

wróć do artykułu
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-09-22 10:31)
    Niektorzy sie ciesza...
    Rydzyk zaciera lapki-bedzie kasa , DUZA KASA...jak PIS wygra !
    Mozna znowu oproznic kase panstwowa ...prezes nie moze odmowic !

    Pewnego dnia caly budzet stanie przed Prezesem Panem otworem trzeba tylko wygrac wybory.
    .i mozna futrowac Rydzyka setkami milionow i siebie i swoich zausznikow
    To jest PIS...cel koryto ! Za to Prezes-Zbaw obieca
    wszystko wszystkim na swoich spotkaniach- tylko nigdy nie mowi jak to zrobi !
    ( 3 000 000 mieszkan tez debil obiecal )
  • ~Wałęsa Człowiek SBeków
    (2013-09-22 09:57)
    Rzeczywiscie miałem nadzieje że zmieni sie na lepsze ,strajkowałem wierzyłem cwaniakowi oddalbym życie za idee Solidarnosci ale wyszło jak zwykle puscił z kolesiami z SB naród w skarpetkach i okazał sie zwykłą kanalią
  • ~Robnad
    (2013-09-22 10:00)
    ~Dromek2013-09-22 09:39
    "to nareszcie z filmu dowiem się gdzie WAŁĘSA PRZESKOCZYŁ MUR STOCZNI
    -
    -
    bo wałęsa ORYGINAŁ nie potrafi wskazać tego miejsca"

    motorówką, chciałeś dodać.
  • ~doc. dr hab. obsługi pisuaru
    (2013-09-22 10:08)
    Fałsz, obłuda, zakłamanie ... to jak tlan dla małych robaczków jakich jest z 10% w każdym społeczeństwie.
    Dzisiaj np. Kaczyński i jego pisiorki, lansuje się na działacza dawnej opozycj :-) , a Wałęsa to "bolek" :-), co podtwierdzają bezkontaktowe emerytowane mohery :-).
  • ~WSPOLPRACOWNIK
    (2013-09-22 10:12)
    Banda zlodzeji i oszustow i ubekow co na grzbietach robotnikow dorwali sie do wladzy i kasy i tak wszyscy wiedza kto to BOLEK
  • ~z pisu
    (2013-09-22 10:12)
    Ciekawe czy Wałęsę (odpukać ) dadzą na Wawel ? Więcej zrobił dla europy i dla kraju niż lech K. a o Noblu nie wspomnę !
  • ~Stary styropian
    (2013-09-22 10:16)
    Bolek - ale kanalia z ciebie zobacz kto cie otacza na tej premierze wszystko znajome gęby Wachowski,Kulczyk ,Krzywonos maja na ciebie haki więc siedzisz cicho ale prawda kiedys wyjdzie na jaw Gdzie sa prawdziwi działacze nie marionetki SB Gwiazda oczywiscie Pani Walentynowicz patrzy na to z góry myśle ze wymierzy kare
  • ~kk
    (2013-09-22 10:18)
    Ciekawe czy w napisach końcowych zawarto informację o sponsorze filmu "A M B E R G O L D"
  • ~BETTY
    (2013-09-22 10:36)
    A CI CO KRYTYKUJA KACZYNSKIEGO...- o WALENTYNOWICZ, O GWIAZDA...caly czas jest cicho...oni się nie licza...tylko BOLEK...
  • ~lunk
    (2013-09-22 10:22)
    Wszyscy nieogoleni. Ciekawe czy się myją?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-09-22 10:24)
    Walesa prezydent POLAKOW
    PREZES...to..
    ZBAWCA! - zakrzyknely MOHERY I RYDZYK
    DOOPA WOLOWA! - odkrzykneli POLACY
  • ~Robnad
    (2013-09-22 10:29)
    z pisu2013-09-22 10:12
    "Ciekawe czy Wałęsę (odpukać ) dadzą na Wawel ? Więcej zrobił dla europy i dla kraju niż lech K. a o Noblu nie wspomnę !"

    niby co konkretnie, dla tej "europy i kraju", oprócz zapewnienia miękkiego lądowania komuchom coby się szybko przeflancowali na "demokratów"?
    Nobel?, chciałeś głupku rzec chyba około miliona dolarów, ale te wziął do własnej kieszeni.
  • ~OPTYMISTA
    (2013-09-26 12:53)
    BARDZO LUBIĘ WIĘCKIEWICZA JAKO AKTORA CIESZĘ SIĘ, ŻE TRAFIŁ NA TAKĄ ROLĘ GDZIE ZYSKA SŁAWĘ A MOŻE OSKARA. SUPER.