Wajda zachorował. Nie było go na pokazie "Wałęsy" w Gdańsku

| Aktualizacja:

Były wzruszenia, dużo emocji i oklasków. Około tysiąca osób obejrzało w gdańskim kinie Neptun przedpremierowy pokaz filmu "Wałęsa. Człowiek z nadziei". Nie było jednak wśród nich Lecha Wałęsy oraz Andrzeja Wajdy. 

wróć do artykułu
  • ~Wlodek
    (2013-09-21 09:51)
    A jaki jest tytuł tego filmu? Bolek zdemoralizowany cwaniak na usługach SB, który został autorytetem moralnym milionów?
  • ~Paligniot
    (2013-09-21 09:59)
    Czlowiek z SB lub inaczej czlowiek z wosku konczy trylogie Wajdy i promoskiewskiej tworczosci Wajdy.
    Przypominam jego rozmowe z Gierkiem w stylu jak usprawnic Komune w Polsce. Gdzies tam w polityce drukowanej
  • ~won
    (2013-09-21 10:00)
    Różowy odyniec i ten co zachorował .. to zbyt mało abym chciał poświęcić dla nich swój czas i pieniądze. Za to mogem ich wypałować ...
  • ~racja racja
    (2013-09-21 10:01)
    Już podobno dopisują w Gadńsku na plakatach " Wałęsa, człowiek z Nadzieji " - SB & KGB
  • ~łajza
    (2013-09-21 10:02)
    spoko! szkoły przyjdą!
  • ~wystraszony
    (2013-09-21 10:28)
    przestancie dodawac negatywne komentarze bo zapukają do was o 6 rano
  • ~jan m
    (2013-09-21 10:29)
    bedzie spęd szkół jak za komuny na filmy radzieckie obowiązkowe oglądanie kiczu
  • ~operator PISuaru
    (2013-09-21 10:41)
    Po komentarzach widać, że prymityw, kacze móżdżki, wychowankowie macierewicza i Rydzyka ... :-) już się obudziły, coś "mądrego" chcą napisać, a tu jak zawsze ... poziom intelektualny emerytowanego moherka.
  • ~Wlodek
    (2013-09-21 10:48)
    Wajda, czyli sztuka w służbie propagandy.
  • ~MD
    (2013-09-21 10:51)
    Zachorował? Teraz tak się to nazywa? LOL
  • ~MD
    (2013-09-21 10:51)
    Tytuł filmu powinien brzmieć: "Wałęsa - człowiek ZŁODZIEI"
  • ~byly czlonek Solidarnosci80'
    (2013-09-21 10:53)
    A GDZIE JEST MOJ KOMENTARZ NA TEMAT FILMU? PODOBNO W POLSCE JEST WOLNOSC SLOWA,TO DLACZEGO BLOKUJE SIE PRAWDE? A MOZE WASZA GAZETA JEST Z TEGO WYLACZONA,MOZE DOSTALISCIE SPECJALNE WYTYCZNE,JAKIE WPISY DAWAC,A JAKIE NIE???
    TO PO CO TEN CALY CYRK Z WPISAMI???
  • ~klapa filmu człeka BEZnadziei w Cannes
    (2013-09-21 11:01)
    wajda Andriej Andriejewicz przestraszył sie BOLKA ,który na prawo i lewo rozPOwiada że będzie pałował robotników ,więc może i przez przypadek reżyserowi sie by oiberwało ...?
  • ~qaz
    (2013-09-21 11:07)
    Na takich filmach są zawsze towarzysze i biją brawa a duchu myślą ale z ciebie wredny zakłamany sukinsyn .
  • ~neo
    (2013-09-21 11:09)
    JAK MOŻNA O TAKIM BARANIE FILM ROBIĆ panie WAJDA pan NIGDY NIGDY NIE DOSTANIE OSCARA ZA FILM
  • ~facio
    (2013-09-21 11:10)
    Walasa Amber Gold film POdly,Wajda dostal sraczke przed POkazem POdlizostwa!
  • ~sama prawda w tym wierszu
    (2013-09-21 11:28)
    Ojczyzna jest w potrzebie – to znaczy: łajdacyZnów wzięli się do swojej odwiecznej tu pracy
    Polska – mówią – i owszem to nawet rzecz miła Ale wprzód niech przeprosi tych których skrzywdziła
    Polska – mówią – wspaniale lecz trzeba po trochu Ją ucywilizować – niech klęczy na grochu
    Niech zmądrzeje niech zmieni swoje ********** z tymi moherami to się żyć nie daje
    I znowu są dwie Polski – są dwa jej oblicza Jakub Jasiński wstaje z książki Mickiewicza
    Polska go nie pytała czy ma chęć umieraćA on wiedział – że tego nie wolno wybierać
    Dwie Polski – ta o której wiedzieli prorocy I ta którą w objęcia bierze car północy
    Dwie Polski – jedna chce się podobać na świecieI ta druga – ta którą wiozą na lawecie
    Ta w naszą krew jak w sztandar królewski ubrana Naszych najświętszych przodków tajemnicza rana
    Powiedzą że to patos – tu trzeba patosuJa tu mówię o sprawie odwiecznego losu
    Co zrobicie? – pytają nas teraz przodkowieI nikt na to pytanie za nas nie odpowie
    To co nas podzieliło – to się już nie skleiNie można oddać Polski w ręce jej złodziei
    Którzy chcą ją nam ukraść i odsprzedać światuJarosławie! Pan jeszcze coś jest winien Bratu!
    Dokąd idziecie? Z Polską co się będzie działo? O to nas teraz pyta to spalone ciało
    I jest tak że Pan musi coś zrobić w tej sprawie Niech się Pan trzyma – Drogi Panie Jarosławie
    Milanówek, 19 kwietnia 2010 roku

    Jarosław Marek Rymkiewicz
  • ~wic
    (2013-09-21 11:28)
    p.Wajda zamknij gebe bo nie przystoji aby rozdziawiac jape pozujac do zdjecia.
  • ~Tomek z W-wy
    (2013-09-21 11:41)
    Z zamieszczonych tu wpisów Prawych i Sprawiedliwych oraz ich sympatyków
    można wyciągnąć jeden wniosek: Prawym i Sprawiedliwym oraz ich sympatykom wątroby lasują się ze złości. Biedni ludzie!! Powinniśmy im współczuć!!!
  • ~poklosie
    (2013-09-21 11:49)
    WALESACZ W PORONINIE. MACIE DZIECIAKI PRZESRANE. DWA RAZY DO ROKU BEDA WAS ZAGANIAC DO KINA.

Może zainteresować Cię też: