Wajda zachorował. Nie było go na pokazie "Wałęsy" w Gdańsku

| Aktualizacja:

Były wzruszenia, dużo emocji i oklasków. Około tysiąca osób obejrzało w gdańskim kinie Neptun przedpremierowy pokaz filmu "Wałęsa. Człowiek z nadziei". Nie było jednak wśród nich Lecha Wałęsy oraz Andrzeja Wajdy. 

wróć do artykułu
  • ~wierzący
    (2013-09-22 18:34)
    takiej szajki zakłamańców nie ma na świecie.Bolkowi znudziło się zycie,gdyż nie ma kogo zakablować.No ale Lucyfer już czeka...
  • ~Kłamca nie przyszedł
    (2013-09-22 10:25)
    Wajda - naczelny kłamca III RP .

    Kłamcie kłamcie kłamcie a coś zostanie. To strategia propagandystów III RP - państwa kłamstwa ,oszustwa i łajdactwa.

    Jesteś obrzydliwym kłamcą i takim przejdziesz do historii łajdaku
  • ~JADWIGA
    (2013-09-22 09:56)
    REZYSER CHYBA ZACHOROWAL ZE WSTYDU, BO MOZE GDZIES TAM W GLEBINACH SUMIENIA ODKRYL,ZE NIE WSZYSTKO W TYM FILMIE JEST ZGODNE Z PRAWDA, NO ALE GDYBY POKAZAL W TYM FILMIE,ZE WALESAA BYL"BOLKIEM",TO PRZECIEZ NIE MOGLBY TEGO FILMU WYSTAWIC DO NAGRODY OSCARA, APOZA TYM NAPEWNO I WAJDA I WALESA LICZA NA TO,ZE BEDZIE SIE TEN FILM BARDZO DOBRZZE SPRZEDAWAL NA SWIECIE I ZAROBIA KUPE FORSY, BO MOZE TRZEBA ODDAC JAKIES POZYCZKI,KTORE POBRALO SIE NA REALIZACJE TEGO FILMU.
    ZYCZE PANU WAJDZIE SZZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA, BO POWINIEN ZROBIC JESZCZZE JEDEN FILM O NASZYM PREMIERZE,ON TEZZ JEST SLAWNY NA CALYM SWIECIE, NO MOZE NIE NA CALYM,ALE W BRUKSELI,W NIEMCZECH, W PERU A NAJWWIECEJ W POLSCE.O TAK JEMU TEZ SIE NALEZY FILM.
  • ~pzpr
    (2013-09-22 09:55)
    niech sami ogladaja ten gniot wałęsowski,lepszy jest "Bolek i Lolek "
  • ~buc
    (2013-09-22 08:19)
    Wajda zawsze był chory .
    Tylko nogi ma zdrowe .
  • ~byly czlonek Solidarnosci80'
    (2013-09-22 07:15)
    A GDZIE JEST MOJ KOMENTARZ NA TEMAT FILMU? PODOBNO W POLSCE JEST WOLNOSC SLOWA,TO DLACZEGO BLOKUJE SIE PRAWDE? A MOZE WASZA GAZETA JEST Z TEGO WYLACZONA,MOZE DOSTALISCIE SPECJALNE WYTYCZNE,JAKIE WPISY DAWAC,A JAKIE NIE???
    TO PO CO TEN CALY CYRK Z WPISAMI???
  • ~bene
    (2013-09-21 19:23)
    Móśiał być naprany i nie pamięta
  • ~DOKTOR
    (2013-09-21 19:23)
    ZDYCHAJ RAZEM ZE SWOIM BOHATEREM NIKT NIE BĘDZIE PŁAKAŁ
  • ~Tomek z W-wy
    (2013-09-21 19:21)
    Jak to jest przeskoczył niby podobno przez płot a pokazują na filmie że przez mur co tu grane
  • ~Remza
    (2013-09-21 19:16)
    Narobił ściemy filmowej to sumienie osłabło z czerwonymy tak niestety sie dzieje
  • ~kinoman
    (2013-09-21 19:00)
    Obyś już nie wyzdrowiał BĘDZIE ŚWIĘTO
  • ~marek
    (2013-09-21 18:57)
    MIROSŁAWA GOŁAŚ ---I DAMA RP BYŁA NA POKAZIE???
  • ~plk kwiatkowski
    (2013-09-21 18:44)
    walesa danuta c.GOŁAS ZBIGNIEWA SKAZYWANEGO ZA POBICIA KRADZIEŻE I WSPÓŁUDZIAŁ W ZABOJSTWIE
  • ~lis
    (2013-09-21 18:38)
    czerwoni byli uwielbiani przez cale dziesieciolecia ,braciszekl jest dumny z CYSORZA a wajdzie sie dziadkowie w grobie przewracajom
  • ~lis
    (2013-09-21 18:35)
    odbil sie komunistyczny TRYPTYK
  • ~lis
    (2013-09-21 18:34)
    z tej fotki wynika .to my przez caly kraj idziemy dwaj ,czy sniezek czy deszczyk czy slota ,bo dobra jest fachowa majsterska robota ,dobry bug zrobil co muglo ,a teraz k u r w a Potrzeba fachowca
  • ~lolek
    (2013-09-21 16:41)
    tak to już jest - BOLKOWI coraz to ciężej będzie uczciwie ludziom w oczy patrzeć - wstyd go dopadnie i sromota - ciężki jest los kapusia
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-09-21 16:39)
    Widziano jak Wajda i Bolek kręcili się w okolicy pobliskiej kolektury TOTO-LOTKA - widać liczą na kolejną wygraną. Ech, farciarze!
  • ~XXXL
    (2013-09-21 16:31)
    NIE TYLKO wajda CHORUJE...
  • ~taaaa
    (2013-09-21 16:25)
    Towarzyszu Wajda, teraz sie tow. POmodli do swojego Boga (MONEY) i czas spierd.. c! Do Piachu!