Światowa premiera filmu Wajdy "Wałęsa. Człowiek z nadziei" na festiwalu w Wenecji

| Aktualizacja:

"Wałęsa. Człowiek z nadziei" zostanie pokazany po raz pierwszy na 70. edycji Festiwalu Filmowego w Wenecji.

wróć do artykułu
  • ~Drzazga 101
    (2013-07-25 12:55)
    O Matko, wysłali ten KŁAMLIWY, zroszony WYBIELINKĄ kit do Wenecji - dobre sobie ! Mnie nawet kijami nie zagonią do obejrzenia go, za mało mam szacunku do Wodzusia, za dużo dla siebie.
    Hej !-
  • ~jazu
    (2013-07-25 14:24)
    niech zyje esbecja i ten rezyser z maturom tylko.
  • ~szpicel bolek
    (2013-07-25 14:34)
    Ten pasztetowy twór zwany filmem to propagandowa manipulacja opinią publiczną Znane są te metody stosowane przez komunistów Czyż nie panie wajda?
  • ~em
    (2013-07-25 14:37)
    Film powinien raczej nosic tytul - Walesa - czlowiek z komunistycznej bezpieki.er
  • ~lizus
    (2013-07-25 16:17)
    wajda to stary lizus on wie sie przydobowac poprzedniej wladzy jak i teraz
  • ~maria
    (2013-07-25 17:41)
    ja napewno nie bede tych zaklaman ogladac ---czlowiek nadziei --czlowiek zaklamany .to jest odpowiednii tytul ---ILE POLAKOW OSZUKAL I ZDRADZIL ---
  • ~Margo
    (2013-07-25 17:46)
    Jak mozna bylo nakrecic taki chlam o takim buraku ,jak Walesa ???
  • ~Copulatorrres_Masturbatorres_Oriente
    (2013-07-25 17:54)
    Znakomite miejsce !!!
    Niech BOLEK zajedzie jak w sierpniu 1980 motorufką pełną uajna, guana, odchodów, fekaliów i wszelkiego szamba na ten festiwal.
    Jego koleś KISZCZAK ma ten model motorufki do dzisiaj !!!
  • ~StJ
    (2013-07-25 18:04)
    Na premierę przyjdą wszyscy zdrajcy: michnik, borusek, tusek, solidarnośc to;
    Cwaniacy chcieli władzy POpuscili roboli -
    dziś cwaniacy na świeczniku -
    robole z ręka w nocniku!!!
  • ~lottomat
    (2013-07-25 18:29)
    a będzie o tym jak wygrywał w totka?
  • ~demos
    (2013-07-25 18:31)
    Brawo, niech pokażą Wałęsę koniecznie razem z nowym filmem holland o jaruzelu. Dokręććie jeszcze dzieło Kiszczak, człowiek honoru - będzie tryptyk
  • ~luk
    (2013-07-25 18:37)
    NIezbt przychylne te komentarze ;)
  • ~Szpicel ubecki TW BOLEK
    (2013-07-25 19:15)
    Wałęsa człowiek z(awiedzionej) nadziei
  • ~memo
    (2013-07-25 19:57)
    Demos wyjąłeś mi z ust komentarz
  • ~prezes telewizora
    (2013-07-25 21:54)
    Film taki se ale tytuł bardzo słaby.
    Tytuł brzmieć powinien:
    "Człowiek z wikliny na meble giętkie"
    Krótki opis: bohater czasami z Maryją w klapie, czasami na wódce z kiszczakiem, czasami robotnik wyśmiewający robotników, bo nie załapali się na lewe miliony, dlatego zaczął pijać tylko z elitą, fircyk który esbekom uwierzył że jest autorytetem.
  • ~dziadek
    (2013-07-25 23:25)
    Do czego ludzie są zdolni by zmienić historię?,by rodzina nie musiała się wstydzić.
    Tak było po wojnie o Katyniu wiedzieli wszyscy prawdę ale wersja oficjalna była inna.
  • ~bibi
    (2013-07-26 05:07)
    agent dzieciorób,niewarty aby na niego splunąć
  • ~Krzywomówny Bolesław
    (2013-07-26 11:45)
    nie powiem nic póki nie pójdę na film- obowiązkowo doklejam wąsy i peruczkę - zapoczątkujmy akcję - rodacy na ulicę 4pażdziernika- wąsy a;la Wałaęsa- i bal! Rodacy zamiast pluć pośmiejmy się to jest gorsze niż śmierć dla tego typu PŁOLITYKÓF!
  • ~ubidol
    (2013-07-26 11:57)
    dziwne że do tej pory nie ma tablicy pamiątkowej na płocie w miejcsu w którym doszł o do przeskoku... IDOL tego nie pamięta?
  • ~bolek
    (2013-07-26 17:58)
    tylko Pinoczet wiedział jak z takimi postąpić

Może zainteresować Cię też: