Rosjanie zarabiają na polskich hitach filmowych. A Polska nie

| Aktualizacja:

Rosjanie zarabiają na najbardziej znanych polskich filmach, a w grę wchodzi ponad 200 produkcji. Wśród PRL-owskich hitów są m.in. "Sami swoi", "Znachor", "Seksmisja" i "Jak rozpętałem II wojnę światową". Polacy nie dostają ani grosza.

wróć do artykułu
  • ~Peło_zło
    (2013-07-19 09:16)
    "Głosu w tej sprawie rząd - jak do tej porty - nie zabrał." Ponieważ nie jest to rząd tylko nierząd.
  • ~eh
    (2013-07-19 09:30)
    tak jak zwykle cisza o tym co jest ważne. po co walczyć o swoje.
  • ~fred
    (2013-07-19 09:33)
    To nasz przyjaciel, my od niego nic nie chcemy, tak jak za przesył gazu.
  • ~gosc
    (2013-07-19 09:45)
    a niby kto mialby z kacapami gadac ?zydek radek czy czy ten co idzie z warszawy do moskwy na kolanach tusk
  • ~Piotr
    (2013-07-19 09:48)
    A co na to starzy przyjaciele ZSRR jak Wajda, Olbrychski? Chyba nic nie mają przeciwko temu, im wystarczają otrzymane stamtąd medale.
  • ~wie lebny
    (2013-07-19 09:52)
    kler zarabia na ciemnocie polactwa ciemniactwa robactwa to jest bisness na frajerach
  • ~czarny
    (2013-07-19 09:55)
    kler (ja nie) zarabiają na polskich hitach ciemniakach. A Polska nie!!! rzad jeszcze płaci klerowi za kadzenie bajek niech żyje sojusz kościoła z rzadem
  • ~adelaide
    (2013-07-19 09:59)
    ~Piotr2013-07-19 09:48

    Nadal pewnie sie opalać na Krym jeżdżą i ruski spirit dudlą w "zaprzyjaźnionych" kurortach gdzie im przed laty mózgi wyprano ...!!!
  • ~Aboj
    (2013-07-19 10:03)
    A w Rosji protesty a nasza reżimowa prasa milczy Cykor matołom zagląda do D
  • ~oko
    (2013-07-19 10:06)
    PRL była zła, ale o spuściznę się upominamy ...
  • ~Dzidek
    (2013-07-19 19:49)
    Jaki pan taki kram.
  • ~widz
    (2013-07-19 11:12)
    Przeciez to sa komusze ramoty. Takie szmiry z okresu glebokiej komuny to tylko do kacapow, tam jest system bolszewicki, ktory nie pozwala na ogladanie nowych filmow, tak jak kiedys bylo w Polsce - caly miesiac wyswietlano ruskie dluzyzny o podboju krajow sasiednich, a tlumaczyli, ze to bestselery o wyzwalaniu spod agresywnych Niemcow. Na koniec m-ca wyswietlili western amerykanski pokazujac groznych "dzikusow"ze smierdzacego zachodu.
  • ~Widziałem
    (2013-07-19 17:22)
    Ruscy na wszystkim zarabiają , a szczególnie jeśli chodzi o Polskę. Sprzedają Polsce gaz , ropę , niedługo zaczną energię elektryczną i do tego jeszcze zarabiają na Polskich filmach. Cóż , tam panuje prawdziwy kapitalizm. Maja podatek liniowy (dochodowy 13%) i nieobowiazkowy ZUS. W Polsce jest nadal komuna. Tylko niedouczeni polscy debile uważają że w Rosji panuje komuna i bolszewizm. Za kilka lat Polacy odnajdą się na ruskim rynku pracy.
  • ~bodzio
    (2013-07-21 19:51)
    Tusk postraszy naszych wojna z Carem I zaraz bedzie ciszaaaa

Może zainteresować Cię też: