Andrzej Łapicki popełnił samobójstwo?

| Aktualizacja:

Czy Andrzej Łapicki pragnął śmierci? "Super Express" pisze o pogłoskach, które miały od dawna krążyć w Warszawie. Zdaniem tabloidu, po jego śmierci jeden z aktorów miał powiedzieć: To był samobój...

wróć do artykułu
  • ~Mogli go zabalsamować
    (2013-01-04 08:26)
    Mogli go zabalsamować jak Lenina , to wtedy można by powiedzieć ,że Łapicki jest wiecznie żywy. A samobójstwo to on popełnił jak związał się z kobietą młodszą o kilkadziesiąt lat , taki układ jest z założenia niezdrowy i oparty na nieczystych przesłankach.
  • ~konsuela
    (2013-01-04 08:45)
    cenię go za to że dał się przerobic na proszek po śmierci,żadnego ścierwa
  • ~eddi
    (2013-01-04 08:45)
    Zuzanna Łapicka-Olbrychska? To on miał córkę z Olbrychskim?
  • ~sympatyk porządnego człowieka
    (2013-01-04 08:51)
    Jeśli to prawda, to gratuluje pani Kamili i dziękuję za to , że obdarowała starszego
    pana i męża " dobrocią i szczęściem." Myśle jednak ,że to nie jest prawda, bo w innym wypadku takie suki należało by napiętnować.
  • ~eddiepolo25
    (2013-01-04 08:51)
    Miał możliwośc wyboru.
    Niestety większoćc z nas będzie zmuszona, także obskuranckim stanowiskiem krk, do odejścia w okrutnych mękach i poniżeniu.
    ps.
    Tomaszowi Terlikowskiemu życzę dużo cierpienia i pełnych pampersów przed śmiercią. Bóg z tobą, bracie.
  • ~Szmul Praski
    (2013-01-04 08:52)
    Mial mloda,ladna i czula zone.Mysle,iz NIEBIESKIE tabletki JUZ nie dzialaly i to PRZEWAZYLO! Jestem jak NAJDALEJ od drwiny.Ale POTRAFIE zrozumiec FACETA takiego KALIBRU!A moze to TYLKO ploty???
  • ~rob
    (2013-01-04 08:55)
    Pomieszanie pojęć! Nie samobój, tylko rezygnacja z uporczywej terapii. 100 lat temu już dawno nieżyłby...
  • ~007
    (2013-01-04 08:56)
    Jeśli zejście śmiertelne w takim wieku nazywacie samobójstwem to co POwiecie o tysiącach Polakach którzy w wieku produkcyjnym POzbawieni POdstawowej opieki medycznej osieracają swoje dzieci? Jest to eksterminacja Polaków przez V Kolumną której zamiarem jest wyniszczanie Polskiego Narodu i dezintegracja Państwowości Polskiej.
  • ~wieczny_odpoczynek
    (2013-01-04 09:01)
    Dajcie czlowiekowi swiety spokoj.Niech Mu ziemia lekka bedzie.
  • ~Brutalnie wyrzucony z serialu M- jak miłość
    (2013-01-04 09:06)
    Starość Casanowy i pupilka władzy zawsze jest przykra , bo na starość człowiek wykazuje małą przydatność dla władzy i kobiet. Więc człowiek aktywny społecznie i udzielający się płci pięknej jest świadom swoich braków i niskiej przydatności co wywołuje określony stres. Ponadto Łapicki został brutalnie wyrzucony z seriali M- jak miłość i to przeważyło.
  • ~memento
    (2013-01-04 09:26)
    ~wieczny_odpoczynek2013-01-04 09:01
    NIE. Śmierć nie jest tabu, mówmy o tym. Nie uciekajmy tchórzliwie przed śmiercią. Bo kto nie rozumie śmierci, jak może rozumieć zycie? Nie może może tylko żyć jak zwierzę.
    Obawiam się, że ten teat wróci jak buerang. Ktoś powiedział: ateistom żye się lżej, ale umiera się ciężej. Wboec śmierci trudno być aktorem, trudno jest zagrać Hamleta, ale zagrać własną śmierć, to niemożliwe.
  • ~emerytka
    (2013-01-04 10:05)
    Należy Mu się wielki szacunek za odwagę, jeśli dożyję Jego wieku i dopadnie mnie nieuleczalna choroba zrobię to samo. Jestem za eutanazją .
  • ~<<___.>>
    (2013-01-04 10:05)
    re: ~eddi

    Pytanie twoje z godz.8.45 nie swiadczy o dowcipie !
    To jest prostactwo ! ! !
  • ~@eddiepolo25
    (2013-01-04 10:34)
    Tys DURNY czy tylko GLUPI???

    P.S. Gromadz pampersy na zapas!
  • ~Monika Olewnik
    (2013-01-04 10:35)
    ~emerytka2013-01-04 10:05
    Należy Mu się wielki szacunek za odwagę, jeśli dożyję Jego wieku i dopadnie mnie nieuleczalna choroba zrobię to samo. Jestem za eutanazją .


    Na takiej emeryturze jak w Polsce to wszyscy umażemy z głodu, więc eutanazja będzie zbędna . Łapicki chciał być kochany jak aktor na scenie - jakby wszystkich ola.. ł i olewa..ł to ceniłby sobie życie na starość.
  • ~Amator65
    (2013-01-04 11:14)
    Ten 007 to pewnie wyslaniec doktora Macierewicza co zna choroby calego narodu a swojej umyslowwj nie.
  • ~miernoty nas POchłaniają
    (2013-01-04 11:25)
    miał do tego prawo ... człowiek z klasą , mało teraz takich
  • ~WACUŚ
    (2013-01-04 11:53)
    WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ DAĆ MU PANIE.
    TO, ZE NIE CHCIAŁ CHODZIĆ NA DIALIZY TO NIE ŚWIADCZY O SAMOBÓJSTWIE. MEDIA I NA ZMARŁYCH CHCA ZARABIAĆ- HIENY!!!
  • ~ajron1960
    (2013-01-04 12:17)
    Ile majątku zostawił żonie ?
  • ~pamela
    (2013-01-04 12:42)
    A kogo to dziś obchodzi co on zrobił. Dziś to już trup i małolata która się z nim szmaciła z kim innym się dziś szmaci.